Асоціація приватних вишів поскаржиться на Міносвіти

Асоціація навчальних закладів приватної форми власності невдоволена діяльністю Міністерства освіти

Асоціація приватних вишів поскаржиться на Міносвіти

Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності планує звернутися до президента та парламенту з приводу неефективної роботи Міністерства освіти і науки. Про це йдеться у листі асоціації до керівників вищих навчальних закладів приватної форми власності.

Зокрема, у листі повідомляється, що асоціація проводить збір інформації щодо неефективної роботи Міністерства освіти і науки стосовно приватних вищих навчальних закладів. У зв’язку з чим в асоціації просять ректорів приватних вишів надати відповідну інформацію до її дирекції.


Як відомо, головою Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності є ректор Європейського університету Іван Тимошенко.

Наприкінці листопада Міністерство освіти і науки, зважаючи на очевидну невідповідність ліцензованим умовам, запропонувало керівникам понад 50-ти вищих навчальних закладів України визначитись щодо доцільності подальшого функціонування їх ВНЗ вже до завершення 2014/15 навчального року.

До переліку вищих навчальних закладів, керівникам яких запропоновано визначитись щодо доцільності подальшого функціонування, включено 13 філій Європейського університету у різних регіонах країни.

Освіта.ua
20.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ЧИТАЙТЕ
http://obozrevatel.com/crime/93762-psevdoreformi-ta-uspadkuvannya-koruptsii-v-osviti.htm
ххх
А вам не здається, що спочатку варто привести свої приватні недовузи у відповідність до ліцензійних вимог???
Влидимир Богданов
Для ххх: А они все еще считают, что откупятся при лицензировании и аккредитации.
Коментувати