МОН очікує від студентів більшої активності

У Міністерстві освіти наголошують на необхідності розвитку студентського самоврядування

МОН очікує від студентів більшої активності

Міністерство освіти і науки очікує від студентських організацій більшої уваги до проблем якості навчального процесу. Про це заявила перший заступник міністра освіти Інна Совсун під час зустрічі з представниками органів студентського самоврядування, що відбулася у Київському національному економічному університеті ім. Гетьмана.

Зокрема, Інна Совсун приділила увагу системним проблемам студентського самоврядування. За її словами, попередній досвід розвитку студентського самоуправління був різним: в деяких університетах студентські організації залишаються частиною адміністрації закладу, в деяких закладах є незалежними.

"Студентське самоврядування треба розвивати. Ситуацію не можна змінити одним законом "Про вищу освіту", необхідно бажання самих студентів та вирішення проблем на рівні вищих навчальних закладів", – підкреслила перший заступник міністра.

"Для студентства відкриваються досить широкі можливості. І яким чином студенти впливають на формування навчального процесу, як скористаються можливістю предметів за вибором залежить тільки від їх активності", – зазначила Інна Совсун.

Освіта.ua
26.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
зізі рапс
"Ситуацію не можна змінити одним законом "Про вищу освіту", необхідно..." ще підготувати низку підзаконних НПА, оновити керівний склад ВНЗ, навчити майбутніх керівників працювати по-новому, реформувати систему управління і бюрокоатію - але на це немає часу і бажання!
Батько
На зустрічі з студентами Совсун показала повну свою профнепригодність! Крім того , що вона більше переймається пропагандою лжездобутків іноземних систем освіти, але не української. Це ж так треба не любити Україну і українських студентів, наших українських дітей, щоб заявити - в якій ще європейській країні є оздоровлення студентів за кошти фонду соц страхування, за кошти держави. На чорта мені їх бісовський досвід, якщо їм плювати на здоров’я своєї молоді, свого майбутнього! І ми повинні в них цьому вчитись? Ні! Ні! І ні! Краще хай Совсун іде к чорту в ту Європу, але ми повинні і чужому вчитись, і своє цінювати!!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!