Відбулось засідання Атестаційної колегії МОН

Колегією Міносвіти розглянуто питання присвоєння вчених звань та присудження наукових ступенів

Відбулось засідання Атестаційної колегії МОН

22 грудня під головуванням Сергія Квіта відбулося засідання атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України. Про це повідомляє прес-служба МОН.

На розгляд атестаційної колегії було винесено питання присвоєння вчених звань професора, доцента, старшого наукового співробітника, присудження наукових ступенів доктора і кандидата наук, утворення спеціалізованих вчених рад та припинення повноважень рад, питання відкриття аспірантури та докторантури у вищих навчальних закладах та науково-дослідних установах, питання діяльності апеляційних комісій та формування Переліку наукових фахових видань України.

Вчене звання професора присвоєно 184 науковим та науково-педагогічним працівникам, звання доцента – 721, старшого наукового співробітника – 39.

Науковий ступінь доктора наук присуджено – 160 здобувачам, кандидата наук – 1189, доктора філософії (PhD) – 10.

Скасовано рішень про присудження наукових ступенів у зв’язку з виявленням текстових запозичень без посилання на джерело та відсутністю наукової новизни: доктора наук – 1-му здобувачу, кандидата наук – 3-м здобувачам.

Утворено три групи експертів для перевірки наявності текстових запозичень без посилання на джерело у дисертаціях, авторам яких вже видано дипломи про науковий ступінь.

Освіта.ua
25.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
просте питання
Просте питання: коли заборонять "кур’єрам" возити в ДАК атестаційні справи? Невже не можна все перекинути на канцелярію та Укрпошту? Невже не зрозуміло загрозу яку несе особисте спілкування? Чи так треба?