Вебінар: автоматизація навчального розкладу у вишах

Корпорація «Галактика» проводить безкоштовний вебінар про інноваційні технології в освіті

Вебінар: автоматизація навчального розкладу у вишах

Центральний офіс корпорації «Галактика» в Україні запрошує ректорів і співробітників вищих навчальних закладів взяти участь у безкоштовному вебінарі «Розклад навчальних занять. Версія 2.0», який відбудеться онлайн 21 листопада 2014 р. о 10:00.

Проведе онлайн-семінар провідний спеціаліст експертного центру по роботі з вишами - Георгій Терентьєв.

Учасникам буде запропоновано новітній погляд на оптимізацію ресурсів навчальних закладів за допомогою сучасних інформаційних систем і вирішення однієї з найважливіших проблем якісної організації навчального процесу у вищому навчальному закладі (ВНЗ). А саме, вирішення проблеми формування якісного навчального розкладу.

Система «Галактика Розклад навчальних занять» - складова частина контуру «Управління навчальним процесом», який, у свою чергу, входить до складу ERP-рішення «Галактика Управління ВНЗ».

Цільова аудиторія вебінару: представники адміністрацій вишів; співробітники навчально-методичних відділів, які безпосередньо відповідальні за формування розкладу занять; співробітники ІТ-підрозділів.

Протягом години учасники онлайн-зустрічі зможуть познайомитися із завданнями, що успішно розв’язуються системою «Галактика. Розклад навчальних занять», дізнаються про повний спектр можливостей її нової версії 2.0, а також про нові проекти 2014 року, зможуть поставити запитання і отримати кваліфіковані відповіді.

Важливо відзначити, що конкурентними перевагами пропонованої системи є ефективний конструктор розкладу, автоматичне формування опорного розкладу, розрахунок показників ефективності розкладу (KPI) і високотехнологічний інтерфейс користувача.

Зареєструватися для участі у вебінарі можна на офіційному сайті Центрального офісу корпорації «Галактика» в Україні.

Додаткову інформацію про систему «Галактика Розклад навчальних занять» ви також можете знайти за посиланням.

Освіта.ua
19.11.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Підтримка законодавства безперечно необхідна при управлінні учбовим процесом, де розклад занять - складова частина більшого процесу. Задача формування розкладу занять - складна оптимізаційна задача, яка мало залежить від особливостей законодавства країн.
Роман
Два роки тому ця корпорація вже пропонувала нам свої продукти. Проблема із цими продуктами у тому, що вони жорстко зав’язані на російське законодавство і пристосовувати їх до українських реалій силами внз майже неможливо (та і не рентабельно заплатити кругленьку суму за сирий продукт і потім самим його "допилювати"). Про можливість взаємодії з іншими системами (ЄДЕБО і подібними) мова не йшла взагалі. Тому, на мою думку, ця корпорація може йти із своїми програмними продуктами у свою російську федерацію і не морочити нам голову.
Олександр
Для Роман: Дійсно, корпорація має багато впроваджень своїх рішень для управління учбовим процесом в російських внз. Тому, корпорація в своїх пропозиціях украінським внз пропонувала адаптацію до українського законодавства за кошт корпорації. І також, інтеграцію з існуючими програмними системами при потребі.
Коментувати
Патріот
А з якого то дива ВНЗ мають зараз щось купувати у представника російської кампанії? Що, мало танців з Росії заїхало в Україну?
студент
Про яку автоматизацію розкладу йде мова, якщо одні вузи завершують навчання 15 грудня, а нші норовлять до цього часу вже й сесію провести? А наступний семестр добре, якщо почнеться з березня. Чи може цю оптимізацію організатори вебінару мають на увазі? А може досить знущатися над студентами, перевантажуючи їх 8 місяців з чотирма місяцями канікул на рік?
викладачVS
Як не дивно, але проблема розкладу занять і сьогодні є актуальною. Навіть в університетах під брендом «національний» (приклад – Полтава) висять розклади на ватманах, написані від руки. У комірках чисельник – перший тиждень, знаменник –другий. На сайтах багатьох вишів розкладів немає. Мабуть, комусь так зручніше. Чому – можна лише здогадуватися. Про проблему оптимізації ресурсів вишів, в тому числі про оптимізацію шляхів пересувань студентів протягом навчального дня тощо вже не говорю.
ректор
І ви щиро вірите, що ректори не мають що робити і їхати на ваш семінар? не простіше запросити відповідальних за інф. політику в універах? А ще простіше - розіслати презентацію і демонстративні матекріали
Otto
Для ректор: "...відбудеться онлайн..". Яка безпросвітна тупість, це ж вебінар. І це пише ректор...
Наталя
Для ректор: Семінар і вебінар - зовсім різні речі. На вебінар їхати не треба, достатньо комп’ютера, підключеного до інтернету. Зовсім інше питання - чи треба воно нам, і скільки цей "Розклад" буде коштувати.
Коментувати