Трьох докторів наук позбавили наукових ступенів за плагіат

Атестаційна колегія МОН позбавила наукового ступеня доктора наук трьох науковців

Трьох докторів наук позбавили наукових ступенів за плагіат

Трьох докторів наук було позбавлено наукового ступеня за плагіат, відповідне рішення було ухвалене Атестаційною колегією Міністерства освіти і науки. Про це повідомляє прес-служба освітнього відомства.

Зокрема, Атестаційна колегія Міністерства освіти і науки позбавила наукового ступеня доктора наук Інесу Артамонову з Донецького національного університету, Наталію Бучакчийську з Запорізької медичної академії післядипломної освіти та Віталія Лаврука, який представляє Подільський державний аграрно-технічний університет.

У Міністерстві освіти і науки наголошують на необхідності викорінення практики плагіату з академічного середовища.

"Міністерство освіти і науки вважає, що ганебна практика плагіату повинна бути викорінена з українського академічного середовища поступовими, проте рішучими заходами всієї освітянської громади", - йдеться у повідомленні освітнього відомства.

Також під час засідання Атестаційної колегії 86 науковим та науково-педагогічним працівникам було присвоєно вчене звання професора, звання доцента отримали 308 осіб, старшого наукового співробітника – 27.

Науковий ступінь доктора наук присуджено – 55 здобувачам, кандидата наук – 383, доктора філософії (PhD) – 5.

Відкладено до додаткового вивчення питання щодо присвоєння вченого звання професора двом здобувачам. Скасовано рішення спеціалізованих вчених рад щодо присудження наукового ступеня доктора наук – одному здобувачеві, відмовлено у присвоєнні вченого звання старшого наукового співробітника – двом здобувачам.

Освіта.ua
31.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Автроміст
3 відмовили, 55 присвоїли - баланси по грошах має бути позитивним? А візьміть но, реформатори, запросіть до експертизи декількох зарубіжних фахівців. Тільки не так, як у нас опонентів призначать - кого керівник чи здобувач хоче (вдумайтесь в таку безглуздість!!!), а тих, хто дорожить своїм іменем. Ви побачите реальну картину.
Містратор
Оскільки практика завезення атестаційних справ довіреними "кур’єрами" продовжується, є підозра, що ці нещасні лише забули або не захотіли додавати до атестаційних справ певну суму в "зелені". Немає прозорості, є корупційний особистий контакти - і це реформатори!!! Га-га-га До речі - а як там експертиза дисертації Натахи Королєвської?
Старик
A нульова експертиза дисертацій залишилась....Відсутність публічності також. Експертиза вудучих організацій і спеціалістів - також. Відсутність особистих публікацій не впливає на результат захисту....Затоптали науку в "болото"....
Miha
http://antikor.com.ua/articles/17855-kvit_i_sovsun_rozvalili_ministerstvo_osviti_i_nauki_ukrajini