Ректора Одеської академії відсторонено за політагітацію

Підставою для відсторонення Завальнюка стало використання студентів в інтересах Ківалова

Ректора Одеської академії відсторонено за політагітацію

Міністерством освіти і науки відсторонено від виконання обов’язків ректора Одеської юридичної академії Володимира Завальнюка за використання студентів в інтересах президента академії Сергія Ківалова, який балотується до Верховної Ради по одномандатному виборчому округу № 13. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Сергієм Квітом.

Підставою для відсторонення ректора стали численні звернення студентів Національного університету "Одеська юридична академія" щодо фактів тиску на них та примусу до виконання завдань, не пов'язаних з навчальним процесом, що мають ознаки використання адміністративного ресурсу під час виборів до парламенту.

Завальнюк відсторонений від посади ректора для з'ясування всіх обставин. Виконання обов'язків ректора покладено на першого проректора Мінаса Аракеляна.

Як відомо, декількома днями раніше, Міністерство освіти і науки звернулося до керівників вищих навчальних закладів з вимогою дотримання норм законодавства, яким передбачений принцип незалежності діяльності навчального закладу від політичних партій, зазначивши, що деякі керівники вищих навчальних закладів використовують адміністративний ресурс під час виборчого процесу.

Також у Міносвіти попередили керівників навчальних закладів про відповідальність у разі виявлення фактів порушення норм законодавства.

Як повідомлялося раніше, на початку вересня висунення кандидатом у народні депутати Ківалова також одноголосно підтримала рада ректорів вищих навчальних закладів Одеського регіону.

Освіта.ua
03.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Одессит
Циничный "коварный план", разработан, очевидно, совместно избирательным штабом Рондина и Минобразования и науки. Полянский же десантировался в Одессу, чтобы реализовать его на месте. Замысел состоял в том, чтобы "нейтрализовать" ближайшего соратника Кивалова Владимира Завальнюка, занимающего должность ректора университета. Детали плана столичный чиновник, без стеснений и боязни быть уличённым в незаконной деятельности, в четверг обсуждал прямо в избирательном штабе Рондина. Мне об этом стало известно в четверг. Но поверить в такое откровенное использование админресурса было сложно…
Правничий
А згідно якої статті Кодексу про працю?????
Внезапно
Да-да-да. А школьников добровольно-принудительно никто никуда ни разу не гонял? А студенты всегда делают то, что хотят? Охота на ведьм в одном флаконе с избирательностью закона.