В Україні стало на 97 професорів більше

Атестаційна колегія МОН розглянула питання присвоєння вчених звань та присудження наукових ступенів

В Україні стало на 97 професорів більше

23 вересня відбулося засідання Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України, на якому були розглянуті питання присвоєння вчених звань професора, доцента, старшого наукового співробітника та присудження наукових ступенів доктора і кандидата наук.

Також були розглянуті питання функціонування спеціалізованих вчених рад, питання відкриття аспірантури (ад’юнктури) та докторантури у вищих навчальних закладах та науково-дослідних установах тощо.

За повідомленням Міністерства освіти і науки, за результатами засідання вчене звання професора було присвоєно 97 науковим та науково-педагогічним працівникам, звання доцента отримали 396 осіб, старшого наукового співробітника – 45.

Науковий ступінь доктора наук присуджено –119 здобувачам, кандидата наук –1268, доктора філософії (PhD) –13.

Рішення атестаційної колегії МОН затверджене відповідним наказом освітнього відомства.

Освіта.ua
25.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vidhuk
Рішення атестаційної колегії МОН затверджене відповідним наказом освітнього відомства. Чому так безграмотно пишемо новини? А де наказ про присвоєння наукових ступенів? У посиланні лише наказ про присвоєння вчених звань. Коли нарешті з’явиться елементарний професіоналіз у наших чиновників.
gofo-port
і скільки з цих професорів зможуть написати : а) диктант б) есе по спеціальності в) сказати речення англійською?
Влидимир Богданов
Вместо одного профессора Януковича, покинувшего Украину, сразу 97 новых. Теперь надо искать 97 Анн Герман, которые будут популярно объяснять людям, что хотел сказал профессор.
Олекса Позняк
По генералам что только воровать и умеют да по докторам наук что ничего не открыли мы впереди планеты всей. Умом не можем так возьмём количеством надо же бюджет пилять. Где украинские айфоны????Где университеты в первых строчках рейтингов? Квит-это жити по новому? А экономить будем на учителях...
вчитель
Как учителя - то неуки, ВНО сдать не смогли. А число профессуры растет на дрожжах.