ДонНУ переведуть з Донецька до Вінниці

Значна частина викладачів і студентів університету буде вчитися і працювати у Вінниці

ДонНУ переведуть з Донецька до Вінниці

Міністр освіти і науки Сергій Квіт повідомив, що Донецький національний університет матиме кампус у Вінниці. Про це він повідомив у своєму Facebook.

За словами міністра, до Вінниці буде переведено значну частину студентів і викладачів університету, а навчання відбуватиметься за очно-дистанційною формою.

"Донецький національний університет матиме кампус у Вінниці. Разом з ректором та активістами ми провели прес-конференцію на цю тему. Обговорили матеріально-технічні й організаційні питання. Спочатку туди поїде лише ректор для вибору відповідних корпусів. Вже маємо кілька пропозицій. Форма навчання буде очно-дистанційна. Але значна частина викладачів і студентів буде вчитися і працювати у Вінниці. Про подробиці будемо інформувати окремо", - повідомив Сергій Квіт.

Як відомо, рішення про переведення навчального закладу до іншого регіону було ухвалено після подій, пов’язаних із захопленням приміщення університету у Донецьку та призначення нових керівних органів представниками терористичних організацій.

Освіта.ua
24.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
та відкрийте ж очі
а медичний? А інші навчальні заклади???
...
А можно также и донецкий мед перевести..
ТТТ
Для ...: И весь Донецк... А винничане пусть себе что-нибудь поищут в другом месте... Бред. Надо по уму все в Донецке наладить, а не бегать по стране с торбами. Но где тот ум...
777
Для ТТТ: Ваши слова в МОН, Раду и администрацию президента. Это же не игрушки, бумажки оформлять легко, а жить по этому сценарию...
Коментувати