Технікуми мають приймати учнів з Донбасу

МОН надало роз’яснення щодо навчального процесу у професійно-технічних закладах освіти

Технікуми мають приймати учнів з Донбасу

У зв’язку з нестабільною суспільно-політичною ситуацією на території Донецької та Луганської областей та з метою збереження життя, здоров’я громадян в районах проведення антитерористичної операції, Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо питань організації навчального процесу в 2014-2015 навчальному році у професійно-технічних навчальних закладах.

МОН звертається до керівників професійно-технічних закладів Донецької та Луганської областей за відсутності відповідних умов навчання самостійно приймати рішення про початок навчального року, узгодивши це питання з департаментами освіти і науки Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій та Міністерством освіти і науки.

МОН доручає керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій забезпечити доступ до навчання осіб, які виїхали із районів проведення антитерористичної операції та тимчасово проживають у інших населених пунктах східних регіонів чи інших областей.

Зокрема, Міністерство освіти і науки звертається до керівників професійно-технічних навчальних закладів східних регіонів чи інших областей надати доступ до навчання за тією ж професією чи спеціальністю до відновлення надання послуг навчальними закладами, що розташовані у Донецькій і Луганській областях.

Додатково дивіться Лист МОН № 1/9-443 від 04.09.2014 року «Окремі питання організації навчального процесу у 2014/15 навчальному році».

Освіта.ua
09.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів