Оголошено конкурс на посади директорів коледжів і технікумів

У конкурсі можуть брати участь громадяни, які мають повну вищу освіту, відповідну підготовку та стаж

Оголошено конкурс на посади директорів коледжів і технікумів

Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на зайняття посад директорів Великоанадольського лісового коледжу, Державного вищого навчального закладу "Миколаївський політехнічний коледж", Полтавського будівельного технікуму, Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. Шкрібляка.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу освіту, відповідну підготовку та стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах відповідного профілю не менш як п’ять років.

Строк подання заяв – місяць із дня опублікування оголошення.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, мають подати наступні документи: заяву, особовий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографію, згоду на збір та обробку персональних даних, копію паспорта та трудової книжки, копії документів про вищу освіту, наукові ступені та вчені звання, список друкованих праць і винаходів, завірених у встановленому порядку.

Документи необхідно надсилати на адресу: 01135, м. Київ–135, проспект Перемоги, 10, Міністерство освіти і науки України. Телефони для довідок: 481-47-92.

Освіта.ua
13.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів