Правнича школа з корпоративного права

17-18 травня в Дніпропетровську пройде VІІ Всеукраїнська правнича школа з корпоративного права

Правнича школа з корпоративного права

17-18 травня 2014 року в м. Дніпропетровську на базі Академії митної служби України проводитиметься VІІ Всеукраїнська правнича школа з корпоративного права.

Захід включатиме послідовні виступи юристів-фахівців, а також практичні завдання для студентів з питань корпоративного права.

На меті Школи якісна теоретична та практична підготовка учасників у сфері корпоративного права, підготовка учасників до безпосередньої реалізації своїх умінь та навичок у цій сфері шляхом запровадження case-study за найактуальнішими питаннями корпоративного права та налагодження контактів серед студентів / курсантів, які цікавляться проблемами корпоративного права, для подальшої взаємодопомоги під час наукової, навчальної та практичної діяльності.

Організатори заходу: Дніпропетровський осередок Ліги студентів Асоціації правників України та Академія митної служби України. Робочі мови заходу: українська та російська.

До участі запрошуються студенти/курсанти 2-6 курсів ВНЗ України, які навчаються за спеціальністю «Правознавство». Основним критерієм відбору учасників буде обізнаність у галузі корпоративного права та мотивація, викладена у мотиваційному листі.

Захід складатиметься із виступів (майстер-класів) провідних фахівців у сфері корпоративного права, які розраховані на обов’язкову наявність базових знань учасника у цій галузі права. Таким чином, для участі у заході планується відібрати найбільш здібних студентів, майбутня практика яких буде пов’язана саме із застосуванням корпоративного права, які бажають отримати знання та здобути практичні навички в цій галузі права, проконсультуватися у практикуючих юристів з найактуальніших питань зі сфери корпоративного права.

Для участі необхідно до 23.59 7 травня 2014 року заповнити анкету.

Оргкомітет оголосить імена осіб, які обрані для участі у заході, 8 травня 2014 року.

Фінансові аспекти. Учасники забезпечуються харчуванням, проживанням та роздатковими матеріалами. Проїзд учасникам не відшкодовується. Організаційний внесок становить: 70 грн. для членів Ліги студентів АПУ з м. Дніпропетровська. 150 грн. для студентів, які не є членами Ліги студентів АПУ з м. Дніпропетровська. 200 грн. для членів Ліги студентів АПУ з інших міст. 250 грн. для студентів, які не є членами Ліги студентів АПУ з інших міст. Організаційний внесок сплачується до 10 травня 2014 року за наступним рахунком: 5168 7572 3698 7725 (Альона Стрижак). Потрібно відсканувати чек та надіслати на почту: dnipropetrovskhead@ligauba.org.ua (вказавши ПІБ особи, яка оплатила організаційний внесок).

Контакти:
Альона Стрижак – Голова Дніпропетровського осередку Ліги студентів АПУ, тел.: (096) 598-14-56. Лариса Данченко - керівник Центру правничої кар’єри Дніпропетровського осередку Ліги студентів АПУ, тел.: (096) 185-06-53. Василина Зіньків - керівник напрямку «Семінари, конференції, юридичні змагання та конкурси» Дніпропетровського осередку Ліги студентів АПУ, тел.: (096) 888-20-61.

Освіта.ua
05.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!