Квіт: в Україні немає небезпеки для іноземних студентів

У МОН відбулася зустріч з послами, під час якої обговорено питання безпеки іноземних студентів в Україні

Квіт: в Україні немає небезпеки для іноземних студентів

У Міністерстві освіти і науки відбулася зустріч міністра Сергія Квіта та голови Комітету ВРУ Лілії Гриневич з послами 22 іноземних держав щодо налагодження конструктивного діалогу між МОН України та дипломатичними представництвами стосовно координації спільних дій, спрямованих на збереження безпеки перебування іноземних студентів, в контексті соціально-політичної ситуації в Україні.

"На мою думку, зараз в Україні немає небезпечної ситуації для студентів з інших держав. Але це не означає, що ми не повинні про це думати", - підкреслив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

Стосовно питання безпеки іноземних студентів міністр освіти погодився, щоб "за необхідності, іноземні студенти могли б завершити навчальний рік на місяць раніше і поїхати відпочивати додому".

Він також наголосив, що всі випускники вищих навчальних закладів, які закінчують навчання в Криму, отримають українські дипломи про вищу освіту.

Освіта.ua
25.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
DOCENT
Іноземці раніше приїжджали здобувати вищу освіту в Україну через низькі ціни та стабільну і безпечну ситуацію. Цього року багато хто не доїхав. Уряд змінив порядок видачі іноземцям візи на навчання перед самим початком навчального року. І в мене замість попередньо очікуваних 50 студентів іноземців з англійською мовою навчання до 1 січня 2014 року прибуло лише 15. Та й ті що прибули зараз тікають...
Ігор
Для DOCENT: вот вам и политика новой власти и последствия Евромайдана( за что боролись , на то и напоролись
DOCENT
Приїхало менше через невизначеність Зміни внесені в порядок запрошення іноземців на навчання до ВНЗ України були зроблені у вересні минулого року ще попереднім урядом до "политика новой власти и последствия Евромайдана"
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!