МОН скасовує грифування літератури для ВНЗ

Контроль за використанням якісної навчальної літератури у ВНЗ здійснюватиметься їх керівниками

МОН скасовує грифування літератури для ВНЗ

Відтепер контроль за використанням якісної навчальної літератури у ВНЗ здійснюватиметься їх керівниками. Відповідний наказ підписано міністром освіти і науки Сергієм Квітом.

У Міністерстві освіти зазначають, що цей крок дозволить забезпечити реальну автономію вищих навчальних закладів та підсилить їх відповідальність за якість освітніх послуг.

Наказ міністерства від 27.06.2008 № 588 "Щодо видання навчальної літератури для вищої школи", який містив методичні рекомендації щодо структури, змісту та обсягів підручників і навчальних посібників для вищих навчальних закладів, визнаний таким, що втратив чинність.

Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, департаменту професійно-технічної освіти доручено до 01 червня розробити прозорий механізм процедури надання Міністерством освіти і науки грифів навчально-методичній літературі, призначеній для використання в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних і професійно-технічних навчальних закладах, і відбору на конкурсних засадах рукописів і забезпечити його оприлюднення.

Як відомо, міністр освіти і науки Сергій Квіт, виступаючи на загальних зборах Національної академії педагогічних наук, повідомив про намір відмовитися від функції грифування навчальної літератури для вищої та середньої школи.

Освіта.ua
18.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
...
Міністре! Перестань займатися дурницями!
DOCENT
Для ...: це далеко не дурниці, шановний користувач порталу, що приховується за багатоговорячим ніком ТРИ КРАПКИ
Коментувати
DOCENT
Залишилось дочекатися внесення змін до інших нормативно-правових актів якими ставляться вимоги до наявності у ВНЗ/викладачів підручників/посібників з грифом МОН

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!