Деяким кримчанам доведеться підтверджувати свої дипломи

Власникам дипломів отриманих у 1992-2000 роках, доведеться пройти процедуру визнання документів

Деяким кримчанам доведеться підтверджувати свої дипломи

Жителям Криму, які отримали дипломи з 1992 по 2000 роки, доведеться пройти процедуру визнання документів про освіту. Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства освіти і науки Росії.

Зараз для кримчан, які отримали освіту в Україні, діє загальний порядок визнання іноземної освіти та іноземної кваліфікації. «Між Росією і Україною діє ряд договорів про взаємне визнання. Ці договори поширюються на документи державного зразка про освіту, вчені ступені і вчені звання, однак, під дію договорів не підпадають документи, видані в Україні з 16 травня 1992 року по 26 травня 2000», - йдеться в повідомленні.

Документи жителів Криму, які були отримані не в зазначений період, автоматично визнаються в Росії. «Документи, які були отримані з 1992 по 2000 роки, доведеться піддавати процедурі визнання документів», - відзначили в прес -службі.

Для цього необхідно відправити в службу з нагляду за освітою заяву з пакетом документів, що підтверджують отримання освіти. У разі позитивної оцінки громадянам буде видано свідоцтво про визнання і документи будуть визнані дійсними.

Дзеркало тижня. Україна
15.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів