Ще один соратник Табачника звільнений з посади

Гончаренка звільнено з посади голови Державної інспекції навчальних закладів України

Ще один соратник Табачника звільнений з посади

Михайла Гончаренка звільнено з посади голови Державної інспекції навчальних закладів України. Відповідне розпорядження підписано прем’єром Арсенієм Яценюком.

Як відомо, Державна інспекція навчальних закладів була утворена у листопаді 2011 року. Основним її завданням є реалізація державної політики у сфері освіти шляхом здійснення державного контролю за діяльністю навчальних закладів незалежно від їх підпорядкування і форм власності.

За часів Гончаренка інспекція неодноразово застосовувала тиск на навчальні заклади та учасників освітнього процесу. Зокрема, у січні 2014 року інспекція влаштувала позапланові перевірки київських вищих навчальних закладів, які начебто мали вивчити об’єктивність проведення зимової екзаменаційної сесії. Студенти та освітня громадськість назвали дії інспекції помстою студентам за участь у Євромайдані.

Під час трагічних подій на вулиці Грушевського в Києві 22 січня Гончаренко отримав орден "За заслуги" ІІІ ступеня з рук колишнього міністра освіти. На своїй посаді Гончаренко пропрацював з 26 серпня 2011 року.

Як відомо, зі своїх посад вже звільнено колишнього першого заступника міністра Суліму, заступника міністра Жебровського та директора департаменту середньої та дошкільної освіти МОН Єреська.

Освіта.ua
22.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів