Результати діяльності ВНЗ оцінять по-новому

Розпочато апробацію орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності вищих навчальних закладів

Результати діяльності ВНЗ оцінять по-новому

У державній інспекції навчальних закладів України повідомили про початок апробації орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності вищих навчальних закладів.

Нові критерії оцінювання затверджені відповідним наказом Міністерства освіти і науки.

Апробація відбуватиметься протягом 2013/14 навчального року. Участь в апробації братимуть близько 50 вищих навчальних закладів майже з усіх регіонів України.

У Держінспекції зазначають, що ті навчальні заклади, які виявили бажання взяти участь у випробуванні, матимуть змогу швидко й більш ефективно здійснювати оцінку результатів своєї діяльності згідно з запропонованими критеріями. Відповідний перелік навчальних закладів затверджено наказом державної інспекції.

Також у інспекції наголошують, що критерії оцінювання результатів діяльності розроблені з метою підвищення ефективності управління системою освіти та забезпечення об’єктивності оцінки стану реалізації навчальними закладами єдиної державної політики в галузі освіти.

За результатами апробації, узагальнені пропозиції щодо критеріїв проведення зовнішнього і внутрішнього моніторингу якості вищої освіти будуть подані до Міністерства освіти і науки України для подальшого їх затвердження.

Освіта.ua
26.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Шульгина
Лучшей оценкой качества работы ВУЗа являются знания выпускников, а сейчас с этим туговато. Во-первых, университеты сосредоточены на зарабатывании, во-вторых, сами дети не заинтересованы. Надо подрабатывать, а что там дальше ведь непонятно. Нет гарантированного первого рабочего места, так что неизвестно, пригодятся ли знания...
Вероника Татаренко
Для Ирина Шульгина: Ирина, вы, наверное, уже закончили выш, а может быть и не один, как многие сейчас. Скажите мне, когда вы пробовали устроиться на работу, что именно из того, что вам дали в нем помогло ее найти? теоретические знания сами по себе хороши только для написания диссертаций. А вот если выпускник финансовой академии не умеет заполнить бланк отчетности - зачем ему теория? Это не специалист, а носитель ненужных знаний.
Коментувати