Інтернет стає площадкою для активної молоді

Семиноженко вважає, що Інтернет дозволяє тримати зв'язок мiж владою та громадою

Інтернет стає площадкою для активної молоді

Про це сказав голова Державного агентства з питань науки, iнновацiй та iнформатизацiї України Володимир Семиноженко, коментуючи вихiд української команди у фiнал конкурсу IT-рiшень Imagine Cup.

"Менi дуже приємно, що нашi молодi програмiсти iз року в рiк отримують престижнi нагороди i займають призовi мiсця на мiжнародних IT-турнiрах, якi органiзовують лiдери iндустрii. Це вкотре пiдтверджує необхiднiсть створення сприятливих умов для розвитку IT-галузi й максимального використання тих конкурентних переваг, які ми тут маємо", - сказав Семиноженко.

Цього року українцi посiли друге мiсце в номiнацiї Windows Azure, запропонувавши проект соцiальної платформи, що дозволяє користувачам створювати спiльно з друзями власнi задачi i квести.

Голова Держiнформнауки також вiдзначив, що останнiм часом посилюється значення "соціальної" складової IKT.

"Це - загальносвітова тенденцiя. Якщо ранiше Iнтернет використовувався молоддю переважним чином для розваг та частково - для отримання iнформацiї, то тепер вiн перетворився на площадку для громадянської активностi. Молодi люди створюють рiзноманiтнi сервіси, якi дозволяють вчасно повiдомляти про мiськi проблеми й оперативно на них реагувати, допомогати один одному в екстремальних ситуацiях i, зрештою, тримати постiйний зв'язок мiж владою та громадою для спiльного вирiшення гострих соцiальних питань",- зазначив Семиноженко.

Вiн згадав про конкурс-Хакатон, який відбувся навеснi й викликав зацiкавленiсть Прем'єр-мiнiстра. "Взаємна вiдкритiсть - основа суспiльної солiдарностi, а вона, у свою чергу, неможлива без вiльної комунiкацiї. Саме сучаснi IKT надають майже безмежнi можливостi для такої комунiкацiї", - пiдсумував Семиноженко.

Освіта.ua
19.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
читач
Молодi люди створюють рiзноманiтнi сервіси, то чому не використовувати їх, а ставити палки в колеса??? Я про сервіс: abit-poisk.org.ua що на даний момент дуже актуальний для всіх абітурієнтів. Чому не допомогти молодим людям і не сертифікувати їх продукт, щоб офіційно використовувати. А їх залякують і забороняють використовувати інформацію vstup.info/
ТамІван
Та не ПЛОЩАДКОЮ, а М А Й Д А Н Ч И К О М !!!
Petrov Ka
Для ТамІван: можна і "площадкою", це синоніми
Коментувати