Кримські студенти почнуть навчання у жовтні

У вишах АРК перенесено початок навчального року з вересня на жовтень

Кримські студенти почнуть навчання у жовтні

Міністерство освіти і науки України підтримало ініціативу голови Ради міністрів Криму Анатолія Могильова про перенесення початку навчального року для студентів вищих навчальних закладів на початок жовтня. Про це повідомили в Раді Міністрів АРК.

"Я вдячний Міністерству освіти за підтримку ініціативи Криму", - зазначив Могильов.

За словами глави кримського уряду, це рішення дозволить вирішити два завдання. По-перше, надасть можливість учнівської молоді відпочити у вересні за більш прийнятними, ніж у високий курортний сезон, цінами. По-друге, дозволить розширити рамки курортного сезону і залучити до Криму додаткову кількість відпочиваючих.

Як відомо, відповідно до листа МОН, вищі навчальні заклади можуть самостійно встановлювати термін початку навчального року, за умови обов'язкового дотримання нормативних обсягів навчального часу.

Перенесення початку навчального року має бути узгоджене з дорадчими органами вищого навчального закладу та органом студентського самоврядування. Коригування графіка навчального процесу не може стосуватися студентів першого курсу у зв'язку з нормативно визначеними строками вступної кампанії.

Освіта.ua
17.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів