Отримати кредит на навчання стало простіше

Для кредитування навчання в університеті прекрасним рішенням може стати споживчий кредит

Отримати кредит на навчання стало простіше

Де отримати гроші на оплату контрактного навчання у вищому навчальному закладі? Як не парадоксально, але значне скорочення банками прямого кредитування навчання навіть спрощує і полегшує отримання необхідної суми.

На зміну прямим банківським кредитам для здобуття освіти приходять споживчі кредити, отримати які ще простіше. Для отримання стандартного кредиту на освіту були необхідні такі документи як шкільний атестат, довідка про вступ, довідка про доходи, в той час як споживчий кредит можна отримати без усіх цих документів.

Оскільки в Україні отримати кредит можна тільки з 21 року, а багато банків видають споживчі кредити лише особам старше 25 років, для майбутніх студентів такий кредит мають отримувати батьки.

Переваги споживчого кредитування полягають у тому, що банк не вимагає довідки про доходи, для виплат передбачено фіксований щомісячний платіж, а також можливе дострокове погашення кредиту. Застава і поручителі не потрібні, умови кредитування завжди залишаються незмінними, а попереднє рішення про надання кредиту можна отримати телефоном за 10 хвилин.

Від 500 до 50 000 гривень готівкою на строк до 60 місяців можна отримати в банку Ренесанс Кредит у кожному регіоні України.

Вимоги до позичальника найпростіші: вік від 25 до 65 років, українське громадянство, офіційне працевлаштування або пенсія. У всіх регіонах України працюють понад 700 пунктів видачі кредитів: або в одному із відділень банку, або у представників банку в торгових центрах, магазинах, салонах мобільного зв'язку, офісах туроператорів тощо.

Фактично впродовж 1 дня з моменту подання всієї необхідної інформації ви отримаєте остаточне рішення про надання кредиту. Кожен клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід та дружнє обслуговування.

Відправте онлайн заявку на отримання кредиту щоб прорахувати вартість, співробітник банку передзвонить вам протягом години в робочий час.

Розміщено на правах реклами.

Освіта.ua
27.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михаил
Я знав, що в Україні все погано, але ж все має свою межу.
Елена Ивановна
Позор, кредит на обучение должен быть льготным, и чтобы гасить его через лет 5 после получения образование, чтоб молодой специалист хоть как-то на ноги встать мог!!!
Виталий Бабенко
вот, если бы еще написала где заработать деньги, чтобы потом погасить этот кредит! а то у нас что ни месяц, то какая нибудь "радостная" новость о закрытии предприятия! а, вообще, невольно начнешь жалеть о советских временах, где и образование бесплатное было, и работы всем хватало!
Шерлок
Прихована реклама на державному сайті освіти. БРАВО!!!
Дмитрий
Для Шерлок: какой такой ДЕРЖАВНЫЙ САЙТ ОСВИТЫ?????????
James Potter
ВАМ ПОТРІБЕН КРЕДИТ? ЯКЩО ТАК Електронна пошта: potterscredit@yahoo.com: ДЛЯ ВАШОГО КРЕДИТУ СЬОГОДНІ, МИ НА ВАШОМУ СЛУЖБІ.
Коментувати