Чи потрібно ділити власне висловлення на абзаци?

Власне висловлення з англійської мови необхідно поділити на п'ять абзаців відповідно до структури листа

Поділ на абзаци – справа автора тексту, однак у випадку з власним висловленням поділ на абзаци є обов’язковим.

Відповідно до структури листа як типу письмового твору, він поділяється на п’ять частин (привітання, вступ, основна частина, заключна частина, прощання). Кожна з цих частин становить певне відносно завершене змістове й граматичне ціле. Саме тому лист потрібно розділити на п’ять абзаців, серед яких два зовсім маленькі (привітання та прощання).

У критеріях оцінювання власного висловлення з англійської мови в розділі b. Структура тексту та зв’язність у частині b2. Відповідність письмового висловлення заданому формату зазначено, що поділ тексту власного висловлення на абзаци є обов’язковим.

Особливу увагу варто звернути на основну частину власного висловлення, у якій розкривається зміст комунікативних ситуацій. Вона повинна бути обов’язково структурована за змістовими абзацами, тобто розділена, відповідно до кількості комунікативних ситуацій, на три або на два (якщо дві комунікативні ситуації об’єднані в один абзац) змістові абзаци.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Збірник для підготовки до власного висловлення створено Освіта.ua відповідно до діючих вимог до написання власного висловлення на зовнішньому незалежному оцінюванні з англійської мови. Копіювання та розміщення матеріалів збірника на інших ресурсах заборонено.

Освіта.ua
09.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Соболь Олександра
Ще раз хочу уточнити щодо абзаців. У зразках є пропущений рядок. Ми повинні рекомендувати учням відступати, як в укр. мові і не пропускати рядок. Так? Чому ж у зразках даються варіанти з пропущеним рядком?
Kate Kl
Чи треба пропускати рядок між абзацами? Дякую!
Vova
Для Kate Kl: Не потрібно
Коментувати