Математика. Результати ЗНО 2018 року

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу (100-200 балів) та шкалу 1-12 балів, а також статистичні дані проведення ЗНО з математики у 2018 році

Математика. Результати ЗНО 2018 року

  • Дата проведення – 22 травня 2018 року.
  • Дата оголошення результатів — 15 червня 2018 року.
  • Загальна кількість зареєстрованих учасників – 112 023 особи.
  • Фактична явка на пункти тестування – 95% від зареєстрованих.
  • Кількість завдань тесту — 33.
  • Максимальна кількість тестових балів – 62 бали.
  • Максимальний рейтинговий бал – 200 балів.
  • Час, відведений на виконання тесту — 180 хвилин.
  • Пороговий бал «склав/не склав» — 10 балів.
  • Відсоток учасників, які не подолали поріг «склав/не склав» — 18.57%

Визначення тестового бала та схема оцінювання завдань тесту визначена характеристикою тесту ЗНО з математики 2018 року. Після визначення тестового бала результат кожного учасника, який склав тест і набрав 10 тестових балів або більше, переведений в рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати кожного учасника зазначені на індивідуальній інформаційній сторінці абітурієнта на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

За результатами тестування Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання, у рейтингову шкалу (100–200 балів).

Також, Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання, у шкалу 1-12 балів.

Таблиці переведення тестових балів у рейтингову шкалу 100-200 балів та шкалу 1-12 балів

Освіта.ua
15.06.2018

Популярні новини
Реєстрація для участі в НМТ розпочнеться 3 квітня Основний період реєстрації осіб, які бажають пройти НМТ, триватиме з 3 квітня до 3 травня
Пройдіть онлайн демоверсію тесту НМТ з історії України Виконання тесту НМТ з історії України допоможе оцінити свій рівень підготовки до іспиту
Пройдіть онлайн демоверсію тесту НМТ з математики Виконання тесту НМТ з математики допоможе оцінити свій рівень підготовки до іспиту
Оприлюднений проєкт порядку проведення НМТ 2023 року Документ визначає основні засади підготовки та проведення НМТ у 2023 році
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Артас Менетил
Учусь на 6-м курсе, слышал математика сложная в этом году. без подготовки получил 173. Хотя когда поступал было 190. Еще не все забыл из школы =)
татьяна
физика занижает порог, т.к физику сдают безобразно. Кстати, каждый вменямый учитель- физик -на вес золота. Что касается порога по математике, как можно было не набрать 10 балов. Это нужно постараться.
!!!!!!!!!
Для татьяна: Речь о ДПА, а не 200-бальной шкале и пороге!!! Разницу понимаете? Оценка ДПА - критериальная, а не рейтинговая!!! Не путайте! И математиков в некоторых регионах не хватает, не только физиков.
Оля
Для татьяна: Не набирають 10 балів ті, кого не цікавить вступ до ВНЗ. Приходять на ЗНО і ставлять галочки, не читаючи завдань. Потім хваляться скільки хто вгадав.
татьяна
Для !: Я разницу понимаю. Не понимаю Вашего огорчения.
Коментувати
!!!!!!!!!!
Поріг не має ніякого відношення до ДПА. Зайдіть на сайт УЦОЯО і в розділі "учасникам ЗНО" перечитайте пункт ""основне про ЗНО". Там є пояснення, як розраховується бал ДПА. Високий бал отримують ті, хто набрав 75% правильних відповідей і більше. Попри свої ж норми, УЦОЯО минулого року чомусь рахував так: укр. мова, біологія , хімія, географія, в межах приблизно 73%, математика -78,9%, фізика - 67,8%, історія - 68%.. Чи не завелика різниця в 11% між фізикою та математикою?. Цього року ситуація повторилася і Тому не відштовхуйтеся від порогу, а порахуйте у відсотках на який бал ви заслуговуєте. Будь-який справеливий суд доведе те, що таблиці ДПА з математики занижені.
Абіт
У мене лише 1 помилка в задачах на 1 бал, а також помилка в геометричній задачі і мені поставили 11, раніше діти робили по 5 помилок і мали 200 балів і оцінку 12, а зараз просто неможливо щось досягти.
Мама
На мою думку, неодмінно треба знижувати відсоток, враховуючи хвилювання і втому від переїзду. Наведу власний приклад. Минулого року, за кілька днів до ЗНО, моя донька пережила дуже важкі похорони близької людини. Довелося приймати заспокійливі ліки протягом усього періоду складання тестів . До пункту тестування по бездоріжжю довелося подолати понад 100 км. Втома, стрес дали про себе знати . Помилок наробила на елементарних речах. В результаті отримала 9 балів ДПА і шлейф "липового медаліста". Минув рік. Сьогодні вона студентка престижного ВНЗ. За увесь період навчання не отримала жодної четвірки з вищої математики, лише "відмінно". За Болонською системою має з цього предмета найвищий бал на курсі. Після першого семестру, за рішенням ректорату, включена в 5% студентів з найвищим рівнем знань і отримала премію. І якби дійсно враховувалися побічні обставини, то таблиці були б набагато лояльнішими. Фізичний стан лбдини в певний час значно впливає на результат.
Іван
А хіба смерть близького родича не дає право перенести ЗНО на додаткову сесію?
Коментувати
tatianat10000@ukr.net
В минулому році при пороговому балі 11 на оцінку 7 треба було набрати 26 балів, а вцьому році - 27, якщо поріг 10. На оцінку 9 - в минулому -36, а вцьому -38. Чому це так?
татьяна
Для tatianat10000@ukr.net: Очень в этом году простые задания. вот и бал пополз вверх. Все задаия в рамках академ уровня. Даже параметр не выходит за пределы знаний,но он невходит в дпа.
татьяна
Для tatianat10000@ukr.nИзвините за опечатки. Не с глаголами пишется раздельно. Я в курсе.ttjl
Коментувати
Людмила
Цікаво, той хто складав таблицю балів сам рахувати вміє? Чому так нерівномірно розподілені бали ? Порог в 10 балів говорить про складність ЗНО, а бали пересунули (в порівнянні з минулими роками) донизу, а не вгору. Та хто ж думає про дітей?
cos
Для Людмила: Взагалі нe дужe справeдлива шкала. Пропоную УЦОЯО змінити підхід на такий. З матeматики (умовно) є 60 завдань. 5 правильно виконаних завдань—цe 1 бал за ДПА, 10-2, 15-3, 20-4 і т.д. І шкалювання пропоную оцінювати нe за 200-бальною шкалою, а за % правильних відповідeй (від 0 до 100). Наприклад, в матeматиці 60 завдань. Тоді, якщо одна правильна відповідь, то 1/60*100=1,67 , якщо дві правильних відповіді, то 2/60*100=3,33 і т. д. Така систeма будe більш зрозумілою.
Женя
Така система буде не правильною. Оскільки завдання різної складності. Тоді на простих можна буде набрати 12 балів і то вже буде сумнівна оцінка для людини, яка 11 рлків, щось в школі робида
Оля
Для Людмила: Таблиця кожного року інша, бо залежить від правильності виконаних завдань учасниками тестування. Таблиця рейтингова відносно успішності учасників. Половина учасників отримує більше 150 балів. В процентному відношенні приблизно 8-10% учасників не проходять поріг.
Коментувати
Настя
Чому минулого року при 26 балах з математики була оцінка 7, при 41 балу - оцінка 10, а цього року при нижчому пороговому балу оцінка при 26 балах - 6, а при 41 оцінка - 9?
Женя
Для Настя: тому що вони не від балади вибирають бали, а статистично прораховують. На кой сорт ви здаєте ту математику, якщо логіки нуль?
Настя
Навчіться відповідати не ображаючи людини, яку ви зовсім не знаєте. А якщо не вмієте себе тримати в рамках вихованості, то краще помовчіть.
Коментувати
Anon
Чому в таблиці з математики на дпа 12 балів рахують тільки 50-52 ? Всі інші предмети беруть щонайменше різницю в 4 бали з української наприклад аж 7 (з 62 по 68) хтось нал цим задумався
Світлана
а 53-62 бали - це скільки балів за національною шкалою? Це помилка в таблиці відповідності?
R/G/
Для Світлана: на оцінку ДПА враховуються не всі завдання ЗНО, тому максимальна кількість балів для ДПА 52.
Коментувати