Завершено проведення ЗНО з фізики

У суботу відбулось тестування учасників зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. Правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 23 червня

Завершено проведення ЗНО з фізики

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з фізики у 2013 році було зареєстровано близько 70 тисяч учасників. За інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти явка абітурієнтів на пункти тестування склала 88,1 % від кількості зареєстрованих учасників.

За 180 хвилин учасникам ЗНО з фізики необхідно було розв’язати 34 тестових завдання. Максимальна кількість балів, що зможе отримати учасник тестування з фізики правильно виконавши всі завдання тесту, складає 56 тестових балів.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників ЗНО з фізики.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки всіх тестових робіт учасників. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з фізики буде повідомлено додатково.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО з фізики за 200-бальною шкалою минулого року.

Правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 23 червня у розділі "Відповіді на тести ЗНО".

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
22.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
harder
как думаете, таблицу ну порежут больше чем на 3 балла?
Елена
физика нормик,но вот я очень боюсь биологию....
Антон
А там по графику нужно было определить отношения работ газа какой ответ??
Владислав Усенко
Ребят про радио ответ 12 или 16 метров правильный?
Urik
54/56, фізіка просто супер !!
я
49/56 ура
Ivan Akulov
Как по мне, 3 часа было чересчур много.
Олександр
Гарно!
Алексей
Физика отпадная)
z
как вам, лошарики?
!@#$
Всёёёёёёёёёёёёёёёёёёёёёёёёёё!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Антон
Даа физика была не легкая,как вам?
Sergey
хня
нпшгнпшгп
Для Антон: лёгкая....за прошлые года гораздо сложнее была
Борис
Моя дорогая физика! Сегодня, в этот знаменательный день, когда мои знания о тебе решают судьбу моей жизни (я не хочу быть экономистом), я хотел бы попросить у тебя 190 баллов за этот экзамен. Да, я знаю, что это достаточно много, но поверь мне, эти баллы я использую правильно и поступлю в этот чертов ... Очень тебя прошу дать мне этот шанс. Я расплачусь с тобой уже на первом курсе моего системного анализа! Заранее спасибо, всегда твой ... Я люблю тебя, физика! Всем привет и удачи!
Коментувати
Онанім
"Правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані у середу 23 червня" - можливо, ви мали на увазі у неділю 23 червня?