Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з географії

У неділю опубліковані правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з географії. Результати тестування абітурієнти дізнаються через 10 днів

Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з географії

Зовнішнє незалежне оцінювання з географії було проведено у суботу 15 червня.

Максимальна кількість тестових балів, що зможе отримати учасник тестування за умови правильного виконання всіх завдань тесту складає 88 балів. Після визначення результатів кожного учасника, отримані тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Результати тестування з географії будуть оголошені через 10 днів, після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з географії див. у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з географії, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО з географії за 200-бальною шкалою минулого року.

Нагадаємо, в Україні продовжується зовнішнє незалежне оцінювання цьогорічних абітурієнтів. Наступного тижня будуть проведені тестування з всесвітньої історії, історії України та фізики.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
16.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікулька
Завдання мали двозначні відповіді
Люда
Важкі...
Барвінок
Поясніть мені, будь ласка, цю задачу. Чому? Чому правильна відповідь: "грудень, січень, лютий"? ( (в мене вона № 41) + там ще графік. ) Сім’я з України планує пляжно-купальний відпочинок на одному з нових курортів Південно-Східної Азії. Проаналізуйте відображені на кліматограмі характеристики клімату цього регіону та порадьте пересічному українцю найбільш комфортні для такого відпочинку місяці року.
Юра Білашук
завдання були не важкі, вчитись потрібно було, а задачі взагалі легкі
Жанна
Очень тяжелые задания в этом году..
Катерина
Згодна!Важкі були тести цього року, значно важчі ніж у попередніх роках.
Полина
Завдання були дуже тяжкими, деякі питання мали два варіанти відповідей. Мені спадає на думку, що УЦОЯО має за мету "завалити" всіх на ЗНО.
Володимир
Поясніть будь-ласка логічний зміст відповіді на питання номер 48 з географії