Абітурієнти купують у шахраїв неіснуючі відповіді на тести ЗНО

Останнім часом у соціальних мережах поширюється інформація щодо можливості отримання відповідей на завдання тестів зовнішнього незалежного оцінювання напередодні тестування

Абітурієнти купують у шахраїв неіснуючі відповіді на тести ЗНО

Оголошення в соціальних мережах містять пропозиції придбання "правильних відповідей" на завдання тестів зовнішнього оцінювання 2013 року. Метою таких дій є отримання грошей від довірливих абітурієнтів.

У свою чергу в Українському центрі оцінювання якості освіти застерігають абітурієнтів від даремного витрачання коштів та наголошують на технологічній неможливості витоку інформації про зміст тестових завдань.

"Технологія виготовлення тестових зошитів не дозволяє навіть працівникам Українського центру оцінювання якості освіти ознайомлюватися з їхнім змістом. Після укладення тести автоматично передаються до друку на спеціальному друкарському комплексі, який працює без будь-якого людського втручання. У результаті комплект тестових зошитів потрапляє для надсилання в пункти тестування у запакованому вигляді", - зазначили в УЦОЯО.

Також в Українському центрі оцінювання повідомили, що фахівці центру зв’язалися з деякими абітурієнтами, які встигли оплатити отримання відповідей на тести.

"Учасники тестування після оплати цієї "послуги" переважно не отримували жодних матеріалів. Але був і випадок, коли абітурієнтці вислали тест з англійської мови з начебто правильними відповідями. Під час тестування вона виявила, що жодне завдання цьогорічного тесту не співпадає із купленими завданнями", - повідомили в УЦОЯО.

"Маємо застерегти абітурієнтів від даремного витрачання коштів і збагачення таким чином шахраїв. Якщо Ви стали жертвами шахраїв, звертайтеся до правоохоронних органів", - наголосили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
10.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
OTAMAN
На превеликий жаль, від колишнього ЗНО залишилась тільки назва. Те, що тепер відбувається під цією назвою, це щось інше... Якщо це невідворотній процес, чому б його не легалізувати? Тоді б він виглядав справедливішим. Хоча сумнівів щодо рівного доступу до освіти вже ніщо не розвіє... Розум в Україні не цінується...
Оксана Чернівці
Може хтось і дурить народ, але знаю випадки коли справді реально продавали. Цього року одному крутієві батьки купили по хімії і співпало 100%. Завдання отримали в 18-00 перед тестуванням, правда тільки завдання без відповідей. Коштувало 300Є. Обіцяли ще по білогії куплятимуть!
Артём Шпитяк
я нерозмию як можна дитей дурити?
Жека Дейнека
что уже кого то дурили?
)))
Вор у вора украл.
Юлия
Ну и дураки что повелись! То же самое и про ЕГЭ пишут, не смотрят новостей детишки, совсем мозгов нет я считаю.
Надія
а я думаю, диму без вогню не буває... і все, що робить людина, тим більш у нас, можна купити. питання лише в ціні.
Наташа
гiрше те,що влада це допустила...
Дмитро Єфімов
Навіть не знаю, що гірше: те що шахраї дурять дітей, чи те що діти купують відповіді.
Ирина Шульгина
Даже не уверена, что мошенников стоит наказывать. Это хороший урок, что рассчитывать можно только на себя, а не надеяться с 16-ти лет, что все можно купить. Денег родительских жалко, но им тоже стоит задуматься над поведением детей.