У понеділок відбудеться ЗНО з російської мови

10 червня абітурієнти складуть тест зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови. Для участі у тестуванні зареєстровано близько 7 тисяч абітурієнтів

У понеділок відбудеться ЗНО з російської мови

Тестування з російської мови не є популярним предметом серед більшості учасників ЗНО. Цього року для участі у тестуванні зареєстровано 6 902 учасника. Зокрема, у Києві складати ЗНО з російської мови виявили бажання 252 абітурієнти.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови у 2013 році складається із завдань трьох форм і містить 51 завдання. Останнє завдання тесту передбачає створення власного висловлювання на запропоновану тему за виконання якого абітурієнти зможуть отримати від 0 до 20 тестових балів. Максимальна кількість балів, що передбачена за виконання усіх завдань тесту ЗНО з російської мови складає 88 балів.

На розв’язання завдань учасникам ЗНО з російської мови буде відведено 150 хвилин.

Нагадуємо абітурієнтам, що після завершення тестування вони можуть отримати власний зошит із тестовими завданнями. Отримання зошита надасть можливість порівняти правильні відповіді на завдання тесту, що оголошуються наступного дня після тестування, з наданими відповідями. Свій тестовий зошит абітурієнти можуть отримати впродовж 30 хвилин після завершення тестування.

Для підготовки до ЗНО з російської мови радимо учасникам ознайомитися з особливостями тесту з російської мови у 2013 році, а також методикою оцінювання власного висловлювання за визначеними критеріями змісту та мовленнєвого оформлення.

Як відомо, обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є оригінали: сертифіката ЗНО; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Тестування з російської мови розпочнеться 10 червня об 11 годині ранку, а допуск до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50.

Освіта.ua бажає успіхів учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови.

Освіта.ua
08.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яшка
10-15 минут тоесть
Яшка
У меня вопрос: Если у меня в сочинении 198 слов, мне его защитают?* Дописать нормально не дала тётка, что сидела впереди, а на укр. мове вообще инструкторы добрые были, разрешили нам на 120-15 минут дольше сидеть и писать!
Юлия
Кто в каком задании допустил ошибки??)
Юлия
Очень лёгкое ЗНО))
Юлия
За сочинение пипец как боюсь!! Ни пуха, ни пера!
волк
желаю что бы все без 200 балов не приезжали..
BBQ
Какие темы будут в творческом задании? Хотя бы приблизительные.
Олена
Друга іноземна мова..................
Оля Раевская
Всем удачки на тесте! Ну а мне 200 баллов конечно)))