Сьогодні абітурієнти складають тести ЗНО з іноземних мов

8 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з чотирьох іноземних мов. Абсолютна більшість учасників тестування обрали для складання тест з англійської

Сьогодні абітурієнти складають тести ЗНО з іноземних мов

Під час реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання учасники мали можливість обрати для складання тест з однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської. Традиційно найбільшою популярністю серед абітурієнтів користується англійська, для участі у тестуванні зареєстровано 91 202 абітурієнта. Близько 5 тисяч учасників складатимуть тести з німецької, французької та іспанської мов.

Метою зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов є виявлення рівня сформованості іншомовної комунікативної компетенції у випускників загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання тестів поділені на різні форми, кожна з яких має власну схему оцінювання. Максимально можливий результат за виконання усіх завдань тесту з іноземних мов дорівнює 56 тестовим балам.

Усі тести зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2013 році складаються з трьох частин: читання, використання мови та письмо.

Упродовж 120 хвилин учасники ЗНО з іноземних мов мають розв’язати 43 тестових завдання. Останнє завдання тесту передбачає створення власного висловлювання у письмовій формі за запропонованою комунікативною ситуацією.

У відповідності з програмою зовнішнього незалежного оцінювання, згідно з якою визначений зміст тестів ЗНО з іноземних мов, обсяг письмового висловлювання має складати не менш ніж 100 слів.

Тестування з іноземних мов розпочнеться 8 червня об 11 годині. Допуск учасників до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50. За необхідності зверніть увагу на маршрути доїзду до пункту тестування.

Також звертаємо увагу учасників ЗНО на необхідності дотримання правил доступу до пунктів тестування та виконання інструкцій фахівців, які проводять зовнішнє оцінювання.

Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є оригінали: Сертифіката ЗНО; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Також учаснику необхідно мати при собі одну або декілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

Використовувати додаткові матеріали під час виконання тесту не дозволяється, також буде заборонено використання мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з особливостями тестів ЗНО з англійської, німецької, французької та іспанської мов у 2013 році, а також критеріями оцінювання завдання з розгорнутою відповіддю, завданнями та відповідями на тести ЗНО з іноземних мов у минулих років тощо.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
07.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Илья
Если я указал свои имя и фамилию в сочинении (а там было написано, что ненужно) мне просто снимут балл или же аннулируют работу за то, что я нарушил принцип анонимности?
Юлия
А когда будут результаты на сайте?
Алина
Стрёмно так, желаю всем успехов! ;)
Настя
а если я завалю один тест, но мне этот предмет не нужен для поступления, он никак не влияет?
Info
Для Настя: нет
Настя
простите, немного не поняла) нет, то есть не влияет?)
Info
Если вы не планируете использовать результат этого теста при поступлении, то в таком случае это никак не повлияет на ваш рейтинговый балл, и соответственно на процесс и успешность поступления.
Коментувати