Абітурієнтів закликають не списувати на ЗНО

Незважаючи на попередження про необхідність дотримання процедур проведення ЗНО, 125 учасників тестування з української мови і літератури були позбавлені права скласти тести

Абітурієнтів закликають не списувати на ЗНО

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Українського центру оцінювання якості освіти за наслідками проведення ЗНО з української мови і літератури, що є наймасовішим тестом у 2013 році.

За даними регіональних центрів, роботу над тестом 125 абітурієнтів було припинено дочасно у зв’язку із виявленням фактів порушень порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році.

"Іще раз хочемо звернутися до учасників тестування та їхніх батьків: недотримання абітурієнтом правил проходження зовнішнього незалежного оцінювання на пункті тестування може призвести до анулювання результатів зовнішнього незалежного оцінювання", - наголошують в УЦОЯО.

У центрі застерігають учасників ЗНО від намагання порушити процедуру тестування та нагадують, що наслідком таких дій може стати втрата шансу вступити до вищого навчального закладу у поточному році.

Звертаємо особливу увагу абітурієнтів на те, що учасникам ЗНО заборонено не тільки користуватися, а і мати при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані чи рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування. В кожній аудиторії тестування організоване спеціальне місце для особистих речей учасників ЗНО.

Наступне тестування відбудеться у суботу 8 червня, абітурієнти складатимуть тести ЗНО з іноземних мов.

Радимо учасникам тестування дотримуватися процедури проведення ЗНО.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
07.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Борис
Чи вже є Завдання тесту ЗНО з німецької мови 2013 року
Борис
Завдання тесту ЗНО з німецької мови 2013 року
V.L.
Долю вирішує не тест, а сама людина. Тест лише вимірює рівень її знань.
Semenem
Це все ЗНО до одного місця. Хіба можна у державі допускати, щоб всю наступну долю людини вирішував якийсь тест. Ну не країни дебілів.
ФимаСобак
Странные бывают люди.