Азаров пообіцяв оплатити педагогам роботу на ЗНО

Прем'єр-міністр заявляє, що держава оплатить роботу педагогів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році

Азаров пообіцяв оплатити педагогам роботу на ЗНО

Про це прем'єр-міністр написав на своїй сторінці в Facebook, відповідаючи на запитання координатора Громадської ініціативи "Студентський захист" Андрія Черних про те, що на оплату роботи педагогів в пунктах тестування не вистачає 6,8 млн грн.

"Ми обов'язково оплатимо ці роботи, в цьому не повинно бути ніяких сумнівів. Правда, я думаю, що питання і так би вирішилось, без мого втручання", - запевнив Азаров.

Як відомо про проблеми недофінансування ЗНО заявила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева. За словами керівника центру в 2013 році для фінансування зовнішнього незалежного оцінювання передбачено на 4 млн грн менше, ніж у попередньому.

У свою чергу глава парламентського комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич заявила, що влада поступово нівелює значення ЗНО, як механізму для забезпечення рівного доступу громадян до вищої освіти.

"Влада поступово перекриває кисень зовнішньому незалежному оцінюванню. Щорічно скорочується фінансування. З 2007 року не оновлюється техніка, на якій друкуються тести. Зменшується вага результатів ЗНО при формуванні вступного рейтингу абітурієнтів", - зазначила політик.

Освіта.ua
17.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Шульгина
Хотят понемногу свернуть лавочку. Конечно, такое поле взяток пропадает. Вспомним те времена, когда надо было заплатить пару тыщ уе, чтобы ребенка в захудалый пед устроить