Парламентська газета вводить абітурієнтів в оману

УЦОЯО застерігає абітурієнтів та батьків від використання недостовірної інформації при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році

Парламентська газета вводить абітурієнтів в оману

Український центр оцінювання якості освіти звернувся до майбутніх абітурієнтів та громадськості з проханням не використовувати при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання матеріали опубліковані у газетах, зокрема у газеті Верховної Ради - "Голос України".

"Процес підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, безумовно, є особистою справою кожного абітурієнта, однак вважаємо за доцільне звернутися до Вас і Ваших батьків із застереженням щодо використання лише достовірної інформації про зовнішнє незалежне оцінювання", - йдеться у повідомлені Центру оцінювання до майбутніх абітурієнтів.

"У зв’язку з тим, що за підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання беруться останнім часом й такі засоби масової інформації, як газети, хочемо попередити абітурієнтів та їхніх батьків про те, що почасти за яскравими обкладинками і назвами ховається не лише неправильне використання термінів і понять, але й недостовірна інформація", - повідомляють в УЦОЯО.

В установі повідомляють абітурієнтів, що газета "Голос України" надрукувала так звані пробні тести ЗНО з української мови і літератури, структура яких не відповідає затвердженій у поточному році.

Також в УЦОЯО підкреслюють, що надруковані тести уможливлюють ознайомлення із загальною методикою виконання тестових завдань певних форм.

"Тож у жодному разі надруковані у газеті тести не можна назвати пробними тестами ЗНО", - підкреслюють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

З метою запобігання поширенню недостовірної інформації щодо структури та змісту пробних тестів зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року в УЦОЯО повідомляють, що пробне зовнішнє незалежне оцінювання є послугою, яка надається Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними підрозділами з метою ознайомлення з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Також в установі нагадують, що розробку тестових завдань, як суб’єкт адміністрування пробного тестування, здійснює Український центр оцінювання якості освіти.

"Тож іще раз наголошуємо для майбутніх абітурієнтів, що 23 та 30 березня 2013 року під час проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання усі його учасники отримають пробні тести, укладені Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до програм ЗНО-2013 та інших характеристик, за якими створюються тести для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у поточному році", - йдеться у повідомлені УЦОЯО.

Освіта.ua
18.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
несчастный абитуриент
десятку зря тратила