На ЗНО-2013 поки зареєстровано 207 тисяч учасників

За тиждень до завершення терміну реєстрації на ЗНО зареєстровано 207 тисяч вступників, традиційними предметами-лідерами у вступників є математика, історія та українська

На ЗНО-2013 поки зареєстровано 207 тисяч учасників

Регіональні центри оцінювання якості освіти продовжують реєстрацію учасників для складання тестів зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році.

За словами Дмитра Табачника, станом на 25 лютого для участі у ЗНО 2013 року зареєстровано майже 207 тисяч учасників. Про це міністр повідомив у понеділок під час спілкування з представниками засобів масової інформації.

"Очікуємо, що в цьому році буде більше бажаючих взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, адже це пов’язано із чисельністю одинадцятикласників – ми очікуємо від 311 до 321 тисяч бажаючих пройти тестування", - зазначив міністр.

"Станом на 11 годину 25 лютого для участі у ЗНО зареєструвалося 207 тисяч осіб. Найбільша кількість бажаючих зареєструвалася для складання тестів з математики, історії України та української мови", - повідомив Табачник, висловивши сподівання, що при складанні ЗНО-2013 одинадцятикласники продемонструють високий рівень знань.

Він також запевнив, що методологія та процедура проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році не зазнає якихось суттєвих змін, у порівнянні зі ЗНО попередніх років.

Як відомо, 5 березня завершиться термін прийому документів для участі у ЗНО-2013. Для реєстрації на ЗНО необхідно надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, що обслуговує регіон проживання абітурієнта.

Комплект документів, необхідний для реєстрації, можна сформувати самостійно за допомогою спеціальної комп’ютерної програми або звернувшись до консультантів одного з пунктів реєстрації, які відкриті в усіх регіонах країни.

Кожен абітурієнт може зареєструватись для складання тестів зовнішнього незалежного оцінювання не більше ніж з чотирьох предметів. Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році, в залежності від спеціальності обраної абітурієнтом.

З метою консультативної допомоги вступникам, фахівцями Українського ц центру оцінювання якості освіти підготовлено відповіді на найбільш поширені запитання, які допоможуть абітурієнтам зорієнтуватися в алгоритмі реєстрації та виконати реєстраційні дії у відповідності з визначеними вимогами.

Дізнатись докладну інформацію про реєстрацію на тестування у 2013 році та завантажити програму реєстрації ви можете у розділі Реєстрація на ЗНО.

Освіта.ua
26.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
як дізнатися чи зарегістрований???в чому не приходить запрошення?
Роман
хтось може підказати де можна переглянути (чи зареєстрований я чи ні ) або ж скинути ссилку ?
Наташа
хочу провірити чи мене зареєстрували...
Лана Луари
Как узнать зарегистрировали меня или нет?
МИХАИЛ
ВСЁ Я ГОТОВ
МИХАИЛ
H
Баран Василь
хочу провірити чи мене зареєстрували??? чи ні...