Кириленко вважає, що міністр давав вказівки змінити програму ЗНО

Народний депутат В’ячеслав Кириленко висловив впевненість, що зміни в цьогорічній програмі ЗНО з історії України не могли відбутися без відповідних вказівок міністра Табачника

Кириленко вважає, що міністр давав вказівки змінити програму ЗНО

Народний депутат В’ячеслав Кириленко направив офіційне звернення до Генерального прокурора з вимогою порушити кримінальну справу по факту фальсифікації цьогорічної програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України.

Такі дії він обґрунтовує інформацією члена робочої групи з розробки програми ЗНО з історії України Олени Пометун, яка заявила, що програма була сфальсифікована.

"В результаті фальсифікації з програми були вилучені прізвища відомих постатей української історії, діяльність яких була скерована на формування національної самосвідомості українського народу та здобуття ним Української Держави", - наголосив Кириленко.

"Характер змін, що внесені фальсифікаторами, говорить не лише про їх політичну спрямованість, а і прямо вказує, що метою фальсифікаторів є підведення до думки про нібито хибність вибору українського народу жити у власній незалежній державі. Зрозуміло, що такі масштабні фальсифікації не могли відбутися без відповідних вказівок міністра Табачника", - заявив народний депутат В’ячеслав Кириленко.

Як відомо, директор Українського центру оцінювання якості освіти відкинула припущення щодо причетності співробітників Центру до скандальних змін у програмі ЗНО з історії України.

У коментарі з приводу інформації оприлюдненої керівником робочої групи з розробки програми Ірина Зайцева зазначила, що розроблення програм ЗНО забезпечує Міністерство освіти, зокрема департаменти загальної середньої та дошкільної освіти, вищої освіти спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти.

"Програму ЗНО з історії України затверджено наказом МОНмолодьспорту від 06 листопада 2012 року № 1252. Центр отримав завірену належним чином копію цього наказу для використання під час розроблення тестів ЗНО 2013 року. Саме цим документом курувався Центр у своїй подальшій роботі", - йдеться в заяві директора Українського центру оцінювання якості освіти Ірини Зайцевої.

Освіта.ua
09.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
бон
Такого "міністра" у нормальній державі вже би давно судили за зраду !!!
rebe Leon
Цікаво, а він бачив пограму? Хоча б на цьому сайті. Бо як би бачив то побачив би, що на кожній сторінці стоїть печатка міністерства і не вважав би, а знав би.