Реєстрація на ЗНО є безкоштовною

Український центр оцінювання якості освіти звертає увагу майбутніх учасників зовнішнього оцінювання на випадки шахрайства, пов’язані з процесом реєстрації на тестування

Реєстрація на ЗНО є безкоштовною

У повідомлені, поширеному УЦОЯО, йдеться про те, що в Інтернеті з’явилися сайти, які за певну плату пропонують завантажити програму для реєстрації на ЗНО-2013.

В Українському центрі оцінювання якості освіти звертають увагу абітурієнтів і громадськості на те, що користування програмою створення заяви-реєстраційної картки є безоплатним. Програма та алгоритм реєстрації для участі у ЗНО-2013 розміщені на офіційних сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, взяти участь у тестуванні зможуть тільки зареєстровані особи. Для реєстрації на ЗНО необхідно надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, що обслуговує регіон проживання абітурієнта.

Комплект документів, що необхідні для реєстрації, можна сформувати самостійно за допомогою вищевказаної програми або звернувшись до одного з пунктів реєстрації, які відкриті в усіх регіонах країни.

Реєстрація учасників ЗНО здійснюватиметься до 5 березня 2013 року. Кожен учасник може зареєструватись для проходження зовнішнього незалежного оцінювання не більше ніж з чотирьох предметів.

Нагадаємо, у 2013 році зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вузів України, проводиться з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, всесвітньої історії, світової літератури, російської мови, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської.

Для вступу до вищого навчального закладу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до ВНЗ сертифікати ЗНО з трьох предметів.

Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році, в залежності від спеціальності обраної абітурієнтом.

Дізнатись докладну інформацію про реєстрацію на тестування у 2013 році та завантажити програму реєстрації ви можете у розділі Реєстрація на ЗНО.

Освіта.ua
15.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Скажіть будь ласка,якщо я зареєструвалась на пробне ЗНО,все оплатила,а зайти в свій персональний кабінет не можу,щоб розпичатать заяву.Що мені робить???
vlad
на какой адрес нужно отправлять регистрацию????
Маринка Богданець
Скажіть будь-ласка, якщо я записала в реєстраційні документи 22.01, а відправлю їх 23.01 це буде рахуватися за помилку?
Info
Ні, не буде.
Коментувати