Міносвіти досі не затвердило програми ЗНО-2013

Профільне відомство досі не затвердило програми зовнішнього незалежного оцінювання, що мають використовуватися укладачами тестових завдань у процесі підготовки тестів ЗНО 2013 року

Міносвіти досі не затвердило програми ЗНО-2013

Нагадаємо, що у відповідності до програм ЗНО має бути визначений зміст тестів у 2013 році. Також програмами ЗНО користуються абітурієнти, які готуються до тестування з певного предмета.

Зважаючи на те, що програми ЗНО розробляються та затверджуються Міністерством освіти, в Українському центрі оцінювання якості освіти обіцяють опублікувати їх одразу після затвердження.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання затверджуються щорічно, минулого року програми ЗНО були затверджені в середині липня.

Як відомо, у 2013 році учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть скласти до 4 тестів з 11 навчальних предметів на вибір. До переліку ЗНО-2013 додано світову літературу.

Також з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, у березні, регіональними центрами оцінювання якості освіти буде проведено пробне тестування. Реєстрація на пробне ЗНО-2013 розпочнеться 1 листопада.

Освіта.ua
18.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
школьник
По новостям Табанчик говорил, что хочет сделать минимальный бал(не профильный) - 150. Они там вообще уже ...? Сам поступил с 3 попытки и хочет, чтобы и мы повторяли его подвиги?
Б.М.
Для школьник: Оцінки на ЗНО фломують так, що 150 балів - це медіана розподілу, тобто ПОЛОВИНА абітурієнтів, яка складала ЗНО з будь-якого предмета отримує менше ніж 150 балів, половина - більше.
Чувак
Сейчас наступили такие времена, что рассказывают по телевизору много всякого. В основном про какую-то стабiльнiсть досягнуто, но и про это тоже... Табачник много чего говорит и чего хочет, однако большинство его слов - это лишь его простые слова, которым не суждено сбыться... Так что не стоит переживать по этому поводу, это всего лишь слова, которым не суждено сбыться:)
Коментувати
абитуриент
А мне репетитор сказала,что эти програмы уже есть в министерских журналах. Кому же верить? Повторяется прошлогодняя вступительная компания?Снова обман???
Чувак
Для абитуриент: Кругом обман, кругом обман; уйду в туман, уйду в туман:) ©Ак-47
Для абитуриент:
Смените репетитора. Программ ЗНО пока нет.
ZPSK
ахаха) Действительно, меняй репетитора
Коментувати