Контроль за проведенням ЗНО здійснюватимуть дві тисячі працівників вузів

Міносвіти вживатиме заходів державного контролю за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році. Функції інспекторів покладено на працівників вузів

Контроль за проведенням ЗНО здійснюватимуть дві тисячі працівників вузів

Як зазначається в наказі профільного міністерства, метою відповідного рішення є забезпечення об’єктивності, відкритості та прозорості проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників у 2012 році.

Відповідно до тексту документа, Державна інспекція навчальних закладів спільно з департаментом вищої освіти міністерства та Українським центром оцінювання якості освіти мають забезпечити державний контроль за проведенням ЗНО в пунктах тестування абітурієнтів.

Для проведення відповідних заходів контролю будуть залучені більше двох тисяч членів приймальних комісій вищих навчальних закладів з усіх регіонів країни, підпорядкованих міністерству, які виконуватимуть функції інспекторів.

Український центр оцінювання якості освіти отримав доручення розробити пам’ятку для інспекторів щодо проведення державного контролю та організувати проведення регіональних інструктивних нарад для інспекторів.

Відрядження інспекторів, які здійснюватимуть контроль за проведенням ЗНО відбуватимуться у період проведення основної сесії тестування з 14 травня до 7 червня.

Після проведення тестування, інспектори мають надіслати до Державної інспекції навчальних закладів письмові звіти про проведення відповідного державного контролю.

Фінансування відряджень членів приймальних комісій буде здійснюватися за кошти вищих навчальних закладів.

Нагадаємо, що Українським центром оцінювання якості освіти розпочато реєстрацію громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року.

Спостереження за проведенням ЗНО може здійснюватися громадськими організаціями, батьківськими комітетами, піклувальними радами навчальних закладів та засобами масової інформації.

Освіта.ua
28.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів