24 березня відбудеться перше пробне зовнішнє оцінювання

До участі у пробному незалежному оцінюванні допускаються особи, які заздалегідь зареєструвались для його проходження та оплатили участь у ньому

24 березня відбудеться перше пробне зовнішнє оцінювання

Як повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти, 24 березня 2012 року відбудеться перше пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов (англійська, французька, німецька або іспанська мова за вибором), біології, фізики та всесвітньої історії.

Допуск абітурієнтів, які зареєструвалися на пробне ЗНО здійснюватиметься за наявності паспорта (свідоцтва про народження), запрошення та квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного незалежного оцінювання.

Місце та час проведення пробного ЗНО визначається регіональними центрами оцінювання якості освіти та вказується у запрошенні на пробне ЗНО, яке можна роздрукувати самостійно з персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, що 31 березня 2012 року відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, математики, хімії, географії та російської мови.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень – це добровільне тестування осіб, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів, що надає можливість їм ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього тестування 2012 року.

Пробне зовнішнє оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб. Реєстрацію на пробне ЗНО 2012 року було завершено 30 листопада минулого року.

Хочете дізнаватись більше про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2012 року – приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2012" ВКонтакті. Сторінка групи знаходиться за адресою http://vk.com/abitura_vstup.

Освіта.ua
15.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
vetyver
завдання набагато легші за справжнє ЗНО, вам так не здалося??? так я ось думаю: мені радіти з гарних результатів чи кип'ятити мозок далі???
Галина
Для vetyver: Звичайно,що "кип*ятити". Тести будуть набагато складнішими.
Коментувати
Галина
Лише 4 помилки в тесті з англійської мови. Це багато?
Катя
Для Галина: Ні, це дуже мало. Головне, щоб лист був добре написаний, тоді в тебе все буде ОК. В мене більше помилок ніж у тебе, та всеодно результат хороший.
Коментувати
Оля
Ну як вам?
Тетяна
Чому не можливо зайти на персональну сторінку, щоби роздрукувати запрошення? І якщо термін доступу обмежено, то чому про це ніде не вказано??
Оля
Та же ситуация,что делать? И можно ли прийти без приглашения?
Коментувати
Cвятослав
Через деякі причини сів роздруковувати запрошення на пробне ЗНО вчора (23.03) о 9 годині проте зайти на персональну сторінку так і не зміг ні весь час до 1 години ночі , ні спеціально зайшовши о 4 годині ночі і думаю що вранці о 7-8 буде теж саме.Чому не працює сайт київського рцояо? Гроші заплачені за пробне витрачені марно адже без перепустки нікуди не попаду...
Інна
Для sonechko: ніякої довідки з місця навчання непотрібно!!!
Віка
Будь ласка, допоможіть! Скажіть, що мені робити!? В мене зникла платіжна картка. Я заплатила, на сайті показує, що все гаразд, але в мене не має того папірця, що давався в банку... Як мені бути? Те місце, де я оплачувала пробне ЗНО зачинили, тому попросить в них відновити ту картку не можу.
учасниця
якщо у мене немає принтеру, я можу скопіювати і роздрукувати?
ann
Для учасниця: Можно сохранить на флешку и распечатать
Коментувати
sonechko
якого розміру має бути фотографія, з якою мають прийти учасники пробного ЗНО (ті що використовують свідоцто)
sonechko
з якою довідкою з місця навчання потрібно прийти на пробне ЗНО?
олеся
Якими ручками потрібно користуватися на ЗНО: масляними чи геливими?
студентка ВНМУ))
Для олеся: різниці немає.тільки от гелеві можуть розмазатися,а то вже є проблемою))
Коментувати
макс
дурня це все та викачка грошей..дають тести набагато легші за справжні..знаю так як сам проходив його в 2010р...багато завдань з попередніх років.
Старший інструктор ЗНО
Для макс: Пробне ЗНО проводиться для того, щоб майбутні випускники пройшли саму процедуру проведення тестування. Це дає змогу психологічно підготуватися до майбутнього тестування. З 2007 року я під час ЗНО працюю старшим інструктором і бачу, що в учнів які не проходили процедуру пробного ЗНО набагато важчий психологічний стан ніж у тих, хто вже " потренувався". І поки ті, хто не проходив пробного ЗНО настроюється на роботу ті хто пройшли " тренування" вже працюють. А завдання дають аналогічні до основної сесії ЗНО
Людмила
Для Старший інструктор ЗНО: Повністю з вами згодна. Нехай це буде і викачка грошей, але дитина вчиться розраховувати власні сили, та і перевірити знання
надія
Для Старший інструктор ЗНО: Чи не надто дорого для просто ознайомлення з процедурою самого тестування? І це за умови, що навчання у ЗНЗ та вступ до ВНЗ за законодавчою базою держави - БЕЗКОШТОВНЕ право кожного громадянина?
Коментувати