Підписано наказ про проведення ЗНО у 2012 році

У Міносвіти підписано наказ про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявлять бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2012 році

Підписано наказ про проведення ЗНО у 2012 році

Відповідний наказ профільного відомства, що зареєстрований в Міністерстві юстиції, передбачає проведення в 2012 році зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України, з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської мови та однієї з іноземних мов за вибором: англійської, німецької, французької або іспанської.

Документом установлено, що в 2012 році результати зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти зараховуються як вступні випробування до вищих навчальних закладів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарного спрямувань).

Українському центру оцінювання якості освіти доручено забезпечити розроблення та укладення тестів з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

Також УЦОЯО має здійснити переклад тестів з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами та провести роз'яснювальну роботу серед громадськості щодо порядку проведення в 2012 році зовнішнього незалежного оцінювання.

Як відомо, відповідно до листа МОНмолодьспорт, зовнішнє незалежне оцінювання у 2012 році (ЗНО 2012) планується провести з 14 травня по 7 червня. Враховуючи кількість випускників у 2012 році, тестування з української мови і літератури, математики та історії України буде проведено у дві сесії.

Остаточний календарний план проведення ЗНО-2012 буде затверджено окремим наказом освітнього відомства.

Як повідомлялося раніше, Міністерством освіти затверджено програми ЗНО, у відповідності з якими мають бути розроблені завдання для проведення тестування у 2012 році.

Освіта.ua
05.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
смогу ли я поступить в 2012 году с сертификатом ВНО за 2011 год???
Сергей
А сертификат 2011 года тоже будет действителен в 2012 ??
Владислав
"Не ну это вообще абсурд какой то, почему это мы как подопытные кролики то у нас есть 12 классов, то нету, теперь совсем последний звонок отобрали и выпускной не как у всех нормальных детей 12мая фу блин!!!" Випускники 2011 року також вчилися повних 11 років з початковим планом у 12. Саме моя паралель була першими шестилітками. Останній дзвінок у нас був 31-ого, випускний 29-ого, а ЗНО - 2-ого - ті ж 2 дні, що і у вас. А у престижних ВУЗах мін прохідний з профільних на бюджет подекуди був і 160 (юрфак Шева - історія). А зважаючи на малу к-кість випускників паралельно з нами поступали всі кому не лінь з сертифікатами 2007-2010 років. Тому не ви перші, не ви останні - нічого плакати.
Анастасия
Для Владислав: Нет, у нас по многим пунктам жестче, а следующим віпускникам ещё какую-нибудь свинью подложат 100%=)
Коментувати
Настя
А сертификат 2010 года тоже будет действителен в 2012?
Татьяна
Это полный ужасс будет в 2012 году...некто даже не пожалеет нас...
Юля
Это вообще уже. Значит 12 мая выпускной, с 14 мая начинаются тесты, а 25 мая последний звонок? У нас забрали последний звонок, первоклашки нас не заведут последний раз в последний класс. Мы как подопытные кролики.
Ирина
Не ну это вообще абсурд какой то, почему это мы как подопытные кролики то у нас есть 12 классов, то нету, теперь совсем последний звонок отобрали и выпускной не как у всех нормальных детей 12мая фу блин!!! я хочу чтобы у нас было всё так как у всех нормальных выпускной в конце мая!!! Да и это еще не всё средний бал ЗНО будет не как у прошлом году 124, а будет у нас аж 140 ну мы реально как лошары!!!
Віка)
Для Ирина: 140 балів буде на профілюючий предмет. А на такий простий то 124. Такщо нічого паритись:))
Коментувати
Ирина
привіт) може хтось знає...сертифікат 2011 року буде дійсний в 2012?
ккк
Для Ирина: так
Коментувати
TTT
Что им не удалось уничтожить ЗНО - это хорошо. Но, может быть, они захотят уменьшить его вес. Начали с аттестата, потом введут экзамены. В общем, хорошо, что мы уже поступили в этом году. Следующим абитуриентам не завидую - денег им потребуется не меряно - все преподаватели и ректора хотят кушать. Кроме того, экзамены приведут к тому, что нельзя будет подавать документы в несколько ВУЗов, потому что даты экзаменов будут совпадать. Одна надежда на отставку руководства Миносвиты.
Анастасія
Доброї пори дня!Тобто вступних екзаменів до ВНЗ у 2012 році не буде,враховуються лише результати ЗНО?Так?
макс
Для Анастасія: Ще невідомо..вони їх з 2010р обіцяють ввести..не треба вони,буде повернення корупції у широких маштабах
Коментувати