Понад 200 тисяч абітурієнтів взяли участь у ЗНО в 2011 році

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) відзвітував про попередні підсумки зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року

Понад 200 тисяч абітурієнтів взяли участь у ЗНО в 2011 році

Цього року основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання проходила з 2 по 24 червня. Додаткова сесія ЗНО для осіб, які з об’єктивних причин не брали участі в основній сесії, відбулася з 27 червня по 5 липня.

Абітурієнти мали можливість пройти тестування з української мови і літератури (обов’язковий тест), математики, історії України, фізики, хімії, географії, біології та іноземних мов. Окрім того, вперше у 2011 році абітурієнти отримали можливість скласти тест із російської мови.

Відповідно до інформації УЦОЯО, цього року для проходження ЗНО зареєструвалося близько 258 тис. осіб.

Найбільше осіб зареєстровано для проходження тестування з української мови і літератури, майже 251 тис. учасників. Також предметами-лідерами за кількістю учасників зареєстрованих на тестування є історія України, математика, біологія та географія.

Близько п'ятиста абітурієнтів склали зовнішнє незалежне оцінювання на максимальний результат - 200 балів.

Найбільша кількість учасників тестування, які отримали максимальний бал, відповідно до офіційних результатів, серед тих, хто складав тестування з математики, української мови і літератури та історії України.

За попередніми даними Українського центру оцінювання якості освіти близько 203 тис. абітурієнтів мають усі необхідні документи, аби взяти участь у вступній кампанії до вищих навчальних закладів.

В УЦОЯО повідомляють, що в центрі ще триває робота апеляційної комісії й остаточні статистичні дані будуть скореговані у відповідності з результатами розгляду апеляційних заяв абітурієнтів.

Освіта.ua
11.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Почему не сообщается статистика по дополнительной сессии? Кол-во принявших участие, баллы?
Александр
Для Ольга: Да у них наверное у всех по всем предметам 190-200,чё уж там..
Коментувати