Український центр оцінювання розпочинає підготовку до ЗНО-2012

Поки абітурієнти обирають вуз, до якого вступати з отриманими балами, Український центр оцінювання якості освіти підбиває підсумки цьогорічного тестування та готується до ЗНО-2012

Український центр оцінювання розпочинає підготовку до ЗНО-2012

Про це розповіла директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева під час прес-конференції у Києві, повідомляє УНН.

"Ми запланували на другу половину липня нараду міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника з директорами регіональних центрів. Ми будемо обговорювати свої плани на майбутнє, підводити попередні підсумки, бо ми ще до цього часу не опрацюємо всю інформацію, але така нарада є дуже важливою для нас", - сказала І. Зайцева.

Зокрема, вона виокремила наміри обговорити введення дворівневих тестів, апробацію пілотного проекту з тестом загальної навчальної компетенції, та намір про створення банку тестових завдань.

Як повідомляла І. Зайцева на початку червня, пілотний проект перевірки загальної навчальної компетенції планується провести в жовтні-листопаді цього року серед студентів, що вже вступили до 15-ти вузів України у різних регіонах.

Підготовку ж до введення дворівневих тестів планують проводити протягом наступних двох років.

Директор УЦОЯО також зазначила, що центр уже в липні матиме змогу розпочати роботу над підготовкою до тестів ЗНО 2012 року.

Освіта.ua
06.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена.
І як завжди виходить так, що якісь безглузді нововведення випадають на нашу долю, на долю випускників 2012 року(
Влад
Я учусь на 3 курсе в колледже, поступил после 9 класса, атестата еще нету. Хочу сдать тесты после 3 курса, но для реестрации нужно справку что я атестат получу в том году когда буду здавать ЗНО. Атестата у меня еще нету, его я получу после окончания. Могу ли я зареестрироватся без этой справки, ведь сертификати действительны несколько лет. вот и хочу сдать пока всю школьную програму не забыл.
Богдан
підкажіть будь-ласка скільки часу дійсний сертифікат здобутий у 2010році.. Дякую....
Geraldina
повна дурість. Дочка недобрала всього 1 бал з історії-123.Так сталося. І не тому, що дурна чи не вчилась. Гарний бал атестату.А поступити із-зі тієї одиниці не змогла нікуди. А ті. які не вчилися, або вгадали відповіді, або заплатили, поступили.Була просто шокована, коли дізналася, що й бали тестування також купуються. І це нормальна компанія? І ще інформуєте , що 25 ВУЗів без єдиного студента? То може було варто в деяких випадках поступитися тими одиницями, а не ламати дітям життя. Можна подумати у нас в державі одні мудрі поступають в ВУЗИ. Переважно ті які вчаться, та батьки не мають змоги дати хабар, ті не поступають.
margo
Это кошмар! Надоели уже со своими нововведениями! почему нельзя организовать стабильность в стране, и жить нечего не меняя каждый божий день?
Дима
Ну така вже ваша доля. Нічого не поробиш.
ВАЛЯ
А розумнішою баришні на цю посаду в Україні не було? Якщо можна,нехай краще мовчить.А то верзе безграмотну нісенітницю. Сором!
super_borets'_za_spravedlivist'
це не справедливо! у всіх (тогорічних випускників) були норм тести, а нам як завжди, то ніби нова "покращена" шкільна програма навчання, то книжки, доставлені в школу "вчасно"... а тут ще це... Припиніть над нами знущатись!
1
OK