Результати ЗНО-2012 почнуть оголошувати після 30 травня

Починаючи з 30 травня Українській центр оцінювання якості освіти має розпочати оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання. Результати оголошуватимуться поетапно

Результати ЗНО-2012 почнуть оголошувати після 30 травня

Відповідно до календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень у 2012 році, оголошення результатів учасників тестування має розпочатися 30 травня та завершитися не пізніше 1 липня.

Визначення результатів зовнішнього оцінювання абітурієнтів з кожного предмета здійснюється поетапно. Спочатку заповнені бланки відповідей учасників тестування, після завершення ЗНО з кожного предмета, мають бути направлені до спеціально створених центрів обробки.

У центрах обробки бланки відповідей мають бути відскановані, з метою розпізнавання штрих-коду, яким позначено роботу. Після обробки, оригінали бланків відповідей "А" і "Б" направляються на перевірку. Бланки відповідей "А" перевіряються в центрах обробки за допомогою спеціальних програмних засобів, а бланки "Б" – у пунктах перевірки екзаменаторами.

Найдовше перевіряються завдання з розгорнутою відповіддю, що включені до мовних тестів (бланк "Б"). Організація роботи пунктів перевірки тестових завдань з розгорнутою відповіддю з російської мови триватиме до 2 червня, з української мови і літератури, а також з іноземних мов до 8 червня.

Виходячи з практики минулого року, визначення результатів зовнішнього оцінювання та їх офіційне оголошення з української мови і літератури, а також іноземних мов потребувало найбільше часу. Оголошення результатів з цих предметів має відбутися у період 15-20 днів після проведення тестування.

Визначення результатів з інших тестових предметів, що не містять бланків завдань з розгорнутою відповіддю і перевіряються шляхом комплексної автоматизованої обробки бланків відповідей зазвичай відбувається протягом 10-14 днів від дати проведення тестування з відповідного предмета.

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках абітурієнтів на web-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Результати зовнішнього оцінювання з усіх предметів, з яких абітурієнт проходив тестування, будуть зазначені в інформаційній картці.

Зазначену картку з результатами ЗНО абітурієнтам необхідно буде самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки на сайті Українського центру оцінювання. Ця опція стане доступна після офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів.

У інформаційній картці буде зазначено назви предметів, вибраних абітурієнтом для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, кількість тестових балів, набраних абітурієнтом за виконання тесту з відповідного предмета, а також результати зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів (із кроком у 0,5 бала).

Інформаційна картка буде дійсна в разі пред'явлення Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, який засвідчує факт проходження тестування.

Результати зовнішнього оцінювання будуть внесені Українським центром оцінювання якості освіти до електронної бази даних абітурієнтів, яку використовуватимуть приймальні комісії вищих навчальних закладів для перевірки результатів зовнішнього оцінювання, зазначених в інформаційній картці абітурієнта.

Для отримання повідомлення про оголошення результатів зовнішнього оцінювання з кожного предмета підпишіться на розсилку новин розділу ЗНО.

Освіта.ua
20.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виктор
где находится код, который нужно вводить при входе в офф сайт ЗНО?
Мухарська Анастасія Ігорівна
)
Nacionalist
http://testportal.gov.ua/index.php/reginvite/reginvite/
Юлія
як зайти на свою персональну сторінку :??
Yulia Dumenko
КОГДА БУДЕТ ОТВЕТ С АНГЛИЙСКОГО ??
Хуан Гонсалез
Для Yulia Dumenko: Завтра в понедельник в 3 часа!!!!!
Коментувати
Мария
где можна узнать результати ЗНО
Игорь
где можно узнать результат
Андрій
Де можна дізнатися результати ЗНО 2012
вікторія
а где можно найти результаты ЗНО?
Хуан Гонсалез
Для вікторія: на МИЛИТОПОЛИ
Коментувати
Андрей
Скажите пожалуйста, если я крестики в бланке А нарисовал кривенькие , засчитает ли компьютер эти балы?
Дмитрий
Для Андрей: линейку нада было взять, я все крестики по линейку ровно ставил, зная качество отечественной программы распознования)) вообще по идее компьютер распознает бланк и за правильные отмечает там где стоит крестик или что то на него похожее) ну если на персональной странице у тебя будет похожий бал на тот, который ты высчитал по правильным ответам но не беспокойся)
Вова
Для Дмитрий: а де ти взяв лінійку?? там же не можна!
Дмитрий
Для Вова: прост ос собой взял линейку и пронес, мне никто слова не сказал)
Коментувати
Александр
это означает, что могут быть баллы 170.5 , наприммер
Ванілька
Для Александр: да
Коментувати
фыйй
за шкалою з кроком в 0.5 б?
Аня
Для фыйй: ну як я розумію, бали будуть з половинкою: 170.5, 171, 171.5, 172
Ванілька
Для Аня: так правда , бо за таблицею там є як і ціле число балів , так із кроком 0.5 бала
Коментувати