Завдання та відповіді на тест ЗНО з математики 2021 року

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з математики 2021 року

Завдання та відповіді на тест ЗНО з математики 2021 року

Офіційні відповіді на завдання тесту ЗНО з математики.

Основна сесія

Додаткова сесія

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
28.05.2021

Популярні новини
НМТ у 2024 році матиме формат «3+1» Вступні іспити до закладів вищої освіти у 2024 році відбудуться у вигляді НМТ з 4 предметів
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
На 32 и на 33 задание очень мало дано места для решения!!! Куда написать, чтоб услышали?
РіМ
завдання додаткової сесії зно ідентичні із завданнями основної сесії, особливо 2 і 3 частини (добре, що хоч цифри там поміняли). я вважаю, це досить не справедливо, адже абітурієнти, які складали додаткову, вже бачили завдання основної сесії і встигли проробити їх
Мортіша Аддамс
Доброго дня. Ну коли будуть відповіді? Тут вже уся сім’я на ушах. Тут уже всі чекають, навіть ті хто не писав зно.
Ніна
Складається враження, що завдання розгорнутою відповіддю з математики перевіряла сонна, нервова людина. Як можна не бачити правильно написане? Я розумію, що ці незараховані 1-2 бала мене не врятують, але... Прикро, що на абітурієнтах вирішили в цьому році економити. Щиро сподіваюсь, що в наступному році, завдання відкритої форми буде перевіряти хоча б дві особи.
name
Для Ніна: теж підозрюю, що мені зняли бали
name
Для Ніна: подавайте апеляцію
Настя
Мені теж зняли бал, хоча все правильно записано і пораховано. Я така зла із-за цього. Дуже прикро. А про завдання взагалі мовчу. Ми на дистанційному скільки просиділи, часу на підготовку не вистачало, всі уроки закінчувала у 20.30(а коли готуватися? Вночі? Та у мене й так зір дуже із-за цього упав), готувалися до ЗНО лише в кінці навчального року. От хай візьмуть наші політики і ті хто видумав ці завдання та спробують їх самі зробити. Якісь розчини, завдання з фізики чи географії.
Коментувати
Ihor Dushko
Доброго дня.Що буде якщо на зно з математики в одному завдані написав відповідь потім її виправив в місці для виправлення помилок но попередню відповідь не замалював.
Roman
Для Ihor Dushko: якщо ви про завдання де потрібно вписати відповідь, тоді все добре там не потрібно замальовувати
Коментувати
Светлана
Хотелось верить, что зно беспристрастно, но нет. Так , где есть человеческий фактор, всегда все через одно место. Плохо, что из-за массовых списываний другим детям остается меньше шансов
Галина
Для Светлана: як можна списати на зно?
Настя
Просто,. Мій однокласник списав укр. мову і математику.(йому повезло, що дівчина лівша і все було видно) Якщо хороший зір, то можна побачити відповіді у того хто спереду сидить.
Галина
Для Настя: а звідки він знав, що дівчина писала правильно? може вона і прохідного балу не набрала. Одне діло списувати в однокласниці-відмінниці, а інше - в людину, яку перший раз в житті бачиш
Коментувати
v
Очень сложное ЗНО. Получить 200 было практически нереально. Но оно всё же легче чем пробное. У меня даже тест с тупым давлением неправильный, хотя давление на математике вообще что делает?? 32 задание очень интересное, а 34 не такое сложное, как про него говорят. Кто не сдал пороговый балл, имея все формулы, я могу вам посочувствать, вам дорога только в ПТУ, и то можно не попасть. За границу ехать даже не вздумайте, не нужно нас позорить пожалуйста.
Микола
Зошит 1 задача 26. Умова неправильна: 495 замість 485; відповідь не 100, а 10. f
007
Для Микола: все там правильно. для 485 г розчину потрібно 100г концентрату, 350г води та 35г ароматичної рідини.
Коментувати
Semen
Чому немає відповіді на 33 завдання?
Стася
Бо це завдання на доведення? У схемі оцінювання є принаймні орієнтири того, що мало вийти в результаті, можете подивитися
Коментувати
Yulianochka67
Хочу сказати, як важко здавати зно коли до його місця проведення необхідно проїхати 100км. Діти в 7 годин ранку чекали на зупинці шкільний автобус,щоб своєчасно доїхати до місця проведення(поки за 2 години доїдуть.то вже втомляться).І ніхто не звертає увагу ,що тести проводяться майже в обідню перерву (діти з сільської місцевості без сніданку ,без обіду залишаються ),і додому потрапляють в 6 годин вечора.Може необхідно задуматись про те,що всі діти повинні бути на рівних умовах,що сільські ,що з міста.
РРР
Для Yulianochka67: В чому проблема ? 1) можна дитину його місця проведення ЗНО підвезти аласним транспортом 2) знайти квартиру чи родичів у яких можна переночувати чи пожити 3)Ви під час реєстрації можете обрати місто України в якому вам найкомфортніше буде його здавати 4) Якщо у вас на це не має коштів - подумайте за які кошти буде навчатися ваша дитина (Гуртожиток, дорога та харчування потребують коштів)
Коментувати
Levchenkо
Там не написано, чи їй віддали 200грн за документ, чи не віддали,... бляді, я вас найду, сука... Моліться, щоб я вас не знайшов
v
3a-4 під модулем повинен бути
Горєлова Анастасія
У зошиті 9 завдання 27,правильна відповідь -4.Навіть,калькулятор так рахує.Чому 0,4? Тому що (3а-4)*2 під коренем дорівнює 3а-4-3а=-4
nesarv719@gmail.com
Для Горєлова Анастасія: потому что когда модуль ✓а²=|а|, нужно не потерять знак, а так как 3*0.6-4
v
Для Горєлова Анастасія:
Горєлова Анастасія
но вы забыли о том,что там продолжение -3а,поэтому 3а сокращается
Коментувати
Ірина
Перегляньте, будь ласка, відповідь на питання 24.1, зошит 12. У відповідях 9,8. Я вважаю, що вірна відповідь 5. Питання: необхідно знайти сьомий член прогресії аn=2,4n-7 Згідно формули: аn=a1+d (n-1) Рішення: аn= -7+2,4(n-1)= -7+2,4n-2,4 аn= -9,4+2,4n a1= -9,4 d=2,4 a7=a1+d (7-1) a7= -9,4+2,4 ∙ 6= -9,4+14,4=5 Зробіть коригування!
Misha
Для Ірина: Формула в умові для кого?
Ірина
Для Misha: Формула в умові прямо пропорційна формулі n-ого члена. Формулу яку нам дали необхідно підставити під формулу n-ого члена . Коли ми це зробимо, та розкриємо дужки ,ми отримаємо іншу відповідь . Нам потрібно знайти первісній вид формули ! Це ми і робимо , у нас виходить що an=2,4n-7 іншою мовою, первісний вид цієй функціі аn= -7+2,4(n-1) із цього маємо аn= -9,4+2,4n ,так ми знайшли первісний вид фунціі і далі працюємо з нею.
v
Ви перемудрили, чому не можете підставити число і порахувати?
Коментувати
Марія
Добрий день. Якщо я написала заяву про те, що потрібне ДПА, а не склала ДПА з математики, чи видадуть тепер мені атестат зі школи? Мені потрібно було ДПА для вступу за кордон.
Ірина
Для Марія: ви по любому склали ДПА. Просто питання на який бал. В атестат і 1 і 2 можуть поставити
Коментувати
Світлана
Взагалі дивно!!!Як можуть давати всі формули, які дитина повинна знати...Ого!Все таки підхід до фізики набагато складніший...Учень має знати напам’ять всі формули фізики, ще й математику краще, ніж в математиці. Бо ніхто йому не дає алгоритму розв’язку ні квадратного рівняння, ні площ фігур і т.д. І ще й поріг завжди вищий, ніж в математиці. А питання складають так, що потім викладачі сумніваються, яка правильна відповідь...Фізики, задумайтесь!!!
v
Для Світлана: Я з вами повністю згоден, ця ситуація зв’язана з тим, що зно по математиці здається більшою кількістю людей, а також це робиться для того, щоб рівень математики в нашій країні здавався більшим.
Світлана
Ну це справді, щоб тільки здавався більшим, а не був. Мені здається, що мало би бути навпаки: раз так мало дітей здає фізику, то навпаки мали би їх підтримати. Але де там, якщо на фізичний факультет можна пройти по англійській, не здаючи фізики. Тут цього не бояться, що дитина може не мати поняття по фізиці.
ОК
Так, це реальний стан освіти, встановлюйте пороги відповідно до нього і нехай вчаться. Час покаже.
Коментувати
Цікаво
Цікаво. Якщо на сайті є помилки, а тут виконували завдання професіонали, то що чекати від дітей звичайних класів?
Кхь
Где вы увидели неправильные ответы?
Інна
11 варіант 3 завдання
Andrew Brown
Правильна відповідь 0,56, адже вибирають не з 26, а з 25 дітей (Дарина сама зі собою сидіти не може).
Коментувати
Саша
Залупа кароч я нездав.
Даша
Для Саша: не повезло, не фартонуло...
Коментувати
Інна
Доброго дня. Чи є ці відповіді правильні? Бачу деякі питання не правильні . Особливо з мінусами
v
Для Інна: Можете перевірити на платформі зно освіта, якщо вас щось не влаштовує. Всі питання правильні, можете не сумніватись.
Коментувати
Інна
Якщо у завданні21.2 правильна відповідь 35,5% А я позначила 37,41 % То це не правильно?
Артем
Для Інна: Звісно ні. Потрібна точна відповідь
Коментувати