Завдання та відповіді на тест ЗНО з історії України 2019 року

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з історії України 2019 року

Завдання та відповіді на тест ЗНО з історії України 2019 року

Освіта.ua
04.06.2019

Популярні новини
НМТ 2023: алгоритм роботи з мультитестом в аудиторії Як працювати з онлайновим сервісом тестування під час проходження національного мультитесту
Для учасників НМТ створили відеоінструкцію Відеоінструкція допоможе ознайомитися з інтерфейсом онлайнової тестової платформи
Учасникам НМТ повідомлено про день та місце тестування Учасники основної сесії НМТ отримали можливість завантажити запрошення на тестування
Робота з тестовою комп'ютерною програмою на НМТ Учасник виконуватиме роботу на комп'ютері, в якому встановлена тестова програма
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель історії
І знову про наболіле 58 питання! У системі ЗНО існує поняття "психометричні показники завдання ЗНО", а саме Коефіцієнт кореляції коливається в діапазоні від -1 до 1; якщо він від’ємний, це означає, що більшість учнів, які в цілому добре впоралися з роботою, це завдання не зрозуміли, тобто воно має двозначне трактування, отже, можна вимагати скасування результату. 2015 року таке рішення було ухвалене щодо завдання з хімії. Із заяви УЦОЯО у 2015 році: "До УЦОЯО надійшло чимало звернень стосовно завдання з хімії. Ми маємо всі підстави не змінювати правильну відповідь до цього завдання, яку оприлюднили. Однак, зважаючи на те, що за результатами статистичного аналізу вказане завдання має від’ємне значення кореляції, прийнято рішення зарахувати обидві відповіді як правильні тим учасникам, які їх надали" . Звертаємося до УЦОЯО оприлюднити коефіцієнт кореляції 58 завдання! Поверніть дітям заслужені 3 бали!
Юрій
Ознайомтесь всі не байдужі! https://www.facebook.com/100003404747698/posts/2154748781315259/?app=fbl
Андрій
А коли нарешті стане доступним файл з правильними відповідями на ЗНО з історії країни?
Юрій
Будьласка,поки що,оприлюдніть прізвища комісії,що так хвахово розібралась з 58 завданням!
Юрій
Цікава логіка у УЦОЯО Абітурієнт в 42 запитанні обирає,наприклад, Пятницьку церкву і бінго!!!! отримує бал просто так. Абітурієнт в 58 завдані-обирає 1713 рік(вказаний в відповідній програмі ЗНО)-попадає в нуль????
Випускниця 2019
Тести були дибільні. Таке враження, що їх створювали дибіли щоб запутати дітей. Висновок: щоб діти не поступили на бюджет. Будуть навчатися тільки ті у кого є гроші.
Sandropan
Для Випускниця 2019: Що робити на бюджеті людини, яка навіть образи пише з граматичними помилками?
Коментувати
Справедливість
Запитання до фахової комісії УЦОЯО: Чому при відповіді на 58 запитання учень не міг керуватися цитатою з підручника Гісема "Історія України, 8 клас" сторінка 204 " Ще у 1712 році польський сейм прийняв рішення про ліквідацію полкового устрою на Правобережжі" Згідно з цієїю цитатою подія "Польський сейм ..." і буде останнью у послідовності, тобто другий варіант відповіді також є правильним. Зараховуйте 3 бали учням, які надали таку відповідь!
Олег Гаврюшин
Для Справедливість: А згідно підручника Власова, сторінка 182," У 1699 році сейм Речі Посполитої ухвалив рішення ліквідувати козацький стан та устрій на Правобережжі." Те ж саме у підручнику Г. Швидько.
Sandropan
Власов - один з авторів питань ЗНО. Може варто використовувати його роботи для підготовки?
Коментувати
Юрій
Сюжет СТБ з 15 хв. Не приємне враження від Бойка.Майте мужність визнати помилки! https://m.youtube.com/watch?v=7Tbz8646Axw
Олег Гаврюшин
Для Юрій: Спеціально для пана (хама) Бойка: Підручник для 8-го класу, рекомендовано Міністерством освіти, автор Власов, сторінка 182, останній абзац. У 1699 році сейм Речі Посполитої ухвалив рішення ліквідувати козацький стан та устрій на Правобережжі.
Коментувати
Юрій
Від Бойка така зневага до абітурієнтів. Не шановний пан-частина дітей здавала і математику і історію як ЗНО! Доводячи Вам гостроголовим-що справа не в дітях,а в вашій безалаберності і зверхності.
Справедливість
УВАГА! Інформація з Facebook! Сьогодні о 22 год на СТБ сюжет про 58 питання. У понеділок засідання комісії про 58 питання. "Лед тронулся, господа..."
7575
Для Справедливість: бачили той ганебний репортаж. Від Бойка хотілося помити руки. Такої зневаги та риторики навіть передбачити не могли. Ганебна поведінка. І вкрай недостойна. І це державний службовець? Це жахіття якесь.
Коментувати
Валентина Михайлюк
"У червні 1704 року, в таборі поблизу Паволочі, правобережний наказний гетьман Самусь передав Мазепі свої клейноди, видані йому перед тим польським королем. Таким чином І. Мазепа, який до того формально титулувався «гетьманом обох сторін Дніпра», від цього часу став справжнім правителем об’єднаного Українського гетьманату. Через два роки гетьман повідомляв російському царю, що у Брацлавському, Київському і Подільському воєводствах Речі Посполитої остаточно був відновлений адміністративно-територіальний устрій Українського гетьманату". Відповідь - ухвалення польським сеймом рішення про ліквідацію козацьких полків на Правобережній Україні, правильним може бути і рішення польського сейму 1712 року. Потрібно зарахувати цю послідовність, так як після подій повстання полковий устрій ще існував. Остаточно було ліквідовано, згідно програми в 1713році (доречно було б поставити дату 1712, можна було б додати до варіанту відповіді "перша спроба ліквідації " або "та , що спричинила повстання").
Олег Гаврюшин
Стосовно питання 58 - нема дати 1713 рік у Яворницького "Історія запорозьких козаків", Грушевського, Дорошенка, 10-томної Історії УРСР, Вікіпедії. Де її взяли?
Елизавета
Для Олег Гаврюшин: там де і 1699...1713 дата є
Коментувати
Справедливість
Шановний сайт освіта ua, допоможіть передати численні звернення до УЦОЯО! Листи до УЦОЯО не відправляються! Неоднозначність 58 питання підтверджують фахівці - історики, а тому необхідно прийняти компромісне рішення!
Zara
Шановні коментуючи, тут вас ніхто не читає та відповідати не буде. Якщо навіть на офіційній сторінці УЦОЯО у фейсбуці представники Центру відмовчується та ігнорують числені звернення, якщо листи не відправляються на їх скриньку, то тут тим паче ніхто не почує. Можливо, серед присутніх є юристи, які могли б скоординувати батьків та випускників щодо подальших дій? Яким чином добитися справедливості? Куди писати та дзвонити? Може, до приймальні пані Гриневич? Чи до керівника УЦОЯО? Зараз на сайті президента дві петиції, люди розчаровуються, час іде, і якщо УЦОЯО буде продовжувати політику ігнорування, згодом це усе так і затихне. Потрібно добиватися, а не позиватися в дурні, яких з усих роблять фахівці УЦОЯО
Справедливість
УЦОЯО! Зважаючи на ситуацію, що склалася, коли неоднозначність 58 питання підтверджують не тільки учні, але й учителі-історики, а найголовніше - джерела, затверджені МОН, необхідно прийняти компромісне рішення щодо зарахування балів учням!
Випускник 2019
Шановний УЦОЯО! Стосовно 58 запитання надана вами ВІДПОВІДЬ НЕ Є ОДНОЗНАЧНОЮ! У завданні необхідно встановити ПОСЛІДОВНІСТЬ ПОДІЙ, тобто їхню ХРОНОЛОГІЮ В ЧАСІ, а не зв’язок між ними, а тим більше не належність до однієї теми! Ураховуючи, що у підручнику авторів Гісем та Мартинюк "Історія України" 8 клас (2016 р) на сторінці 204 наведено "У 1712 році польський сейм прийняв рішення про скасування козацького устрою на Правоберережжі", можемо стверджувати, що має місце ІНША послідовність подій, де ця подія буде останньою, адже вона також відбулася! Отже, відповідь на 58 запитання НЕ Є ОДНОЗНАЧНОЮ! ВАМ навели іншу ПРАВИЛЬНУ послідовність подій! Необхідно це визнати і зарахувати 3 бали учням!
Олег Гаврюшин
Для Випускник 2019: Шановні!! Робимо висновок - укладачі тестів ЗОВСІМ не читають шкільні підручники. Вони навіть не знають, які вони є!!
Коментувати
Дмитро
В зно все так, як і в нашій державі-через дупу!!! Шкільна програма, взагалі не потрібна!!!
Марина
прошу поширити моє звернення і допис https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2363034790422842&id=100001490313117
Валентина Михайлюк
Відбирати три бали... Прикро, що знову не працює правило: "Дотримуйся переліку дат в програмі ЗНО".
Людмила Мовчанюк
Так само вважаю, що у дітей вкрали три бали!!! Ми ж запевняли учнів, що у завданнях на встановлення хронологічної послідовності мають бути дати з обов’язкового переліку!!! Мої учні знають дату 1699 р.,але їх збив з пантелику саме обов’язковий перелік! Для учнів, які мріють про вступ на бюджет, ці три бали мають велике значення,дуже прикро!!!
Елизавета
Для Людмила Мовчанюк: а сколько нужно у вас на бюджет баллов ?
Коментувати