Завдання та відповіді на тест ЗНО з німецької мови 2019 року

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з німецької мови 2019 року

Завдання та відповіді на тест ЗНО з німецької мови 2019 року

Офіційні відповіді на завдання тесту ЗНО з німецької мови.

Основна сесія

Додаткова сесія

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
27.05.2019

Популярні новини
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Готуйтесь до ЗНО/НМТ 2024 року онлайн Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО/НМТ
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шок
Авторов заданий лишить работы на всю оставшуюся жизнь!
Іван
Для Шок: Правильно! Назначить им спецпенсию прямо сейчас, хотя бы тысяч 20 грн и уволить. Я думаю они даже возражать не будут.
Polin
Вас устраивает 20 тысяч?
Коментувати
Polin
Подпишите пожалуйста петицию,вот ссылка: http://chng.it/5BnqxTtGtk Мы сможем добиться своего если будем делать всё вместе. И попросите своих друзей и знакомых чтобы тоже подписали Спасибо.
Іван
Для Polin: Не сможете. Лушче начать учиться, а не петиции писть, чтобы неучам баллы нашару ставили.
Polin
Спасибо за совет! Возьму на заметку ибо сам Иван посоветовал)
Коментувати
Ганна
Мені , як вчителю німецької мови , огидне таке ставлення до цьогорічних абітурієнтів . Адже дехто так і не зможе розпочати навчання в омріяному виші через незрозумілі завдання зно. А тому пропоную підтримати петицію http://chng.it/RbC8pP6yDh , що не має ніякої сили , але її зміст необхідно пересилати уцояо на всі можливі засоби котактуванняБойко Валерій Іванович Український центр оцінювання якості освіти [email protected] [email protected] , а також показати , що завдання дійсно були незрозумілими для більшості учасників тестування . Будь - ласка поширюйте зміст петиції серед своїх знайомих , що складали іспит Зно з німецької мови в цьому році, а також долучайтеся до підписання самої петиції
Polin
Для Ганна: Молодцы!
Іван
Якщо для когось завдання виявилися незрозумілими - то вчитель не тим займається. Бо не навчив розуміти завдання ЗНО. А петиції знань не додадуть, доки вчителі не почнуть працювати, а не відпрацьовувати години.
Polin
Вы наверное на 200 написали? :))
Коментувати
Вікторія
Але де та петиція?Хіба вона вже щось змінить?Я впевнена, що на неї наші освітяни і уваги не звернули,так само як на зразки міжнародних іспитів з німецької, що є більш адекватними за вітчизняний аналог.
Іван
Для Вікторія: Петиція нічого не змінить. Змінити може підготовка до ЗНО, вивчення мови. Але аж ніяк не петиція.
Коментувати
Марія
Інколи здається , що люди , що причетні до складання зно , , намагаються підібрати такі завдання , що навіть TESTDAF та Goethe здаються зрозумілішими та легшими , адже вони складені справжніми фахівцями своєї справи , які не мають на меті викликати розпач у школярів , чого , на жаль , не можна сказати стосовно зно.Цікаво , а для чого рцояо проводять апробації, даючи адекватні завдання , на відміну від реальних вправ на зно . Раджу укладачам тестів не переоцінювати можливості абітурієнтів, адже я маю сумніви , що навіть автори здатні досягти максимуму балів на зно з німецької мови.
Денис
Пропоную подавати апеляції, адже деякі завдання(а їх у цей раз було занадто , у порівнянні з пробним зно)можна розуміти по різному , як-от завдання з аудіювання. Завдання з читання містили забагато дивної лексики , аби навмисно заплутати школярів.Взагалі , багато запитань завуальовані таким чином, що і не зрозумієш , які мовленнєві навички вони перевіряють.
Polin
Для Денис: Давайте! петицию подпишут немало людей,потому что это беспредел!!
Коментувати
Світлана
Я вчитель німецької мови із 20- річним стажем. Таких складних і незрозумілих тестів ще не було. Це не В1, навіть не В2. Була цього року в журі на 4 етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови. Завдання були адекватні, бо їх складав Гете-інститут. Що робити? Як протестувати? Чому так знущаються з дітей, які здають зно з німецької? Куди звертатися?
Світлана
Для Світлана: звертайтесь ось сюди [email protected] це емайл відділу інформації та комунікації з громадськістю на офіційному сайті Українського Центру Оцінювання Якості Освіти.
Polin
Поддерживаю вас!
Іван
Це не В1 і навіть не В2. Це рейтингове тестування, яке має виявити найкраще підготовлених випускникі та тих, які байдики в школі били. Це завдання воно виконує на відмінно!
Коментувати
Veronika
Хіба ці завдання перевіряють знання мови? Скоріше вони перевіряють те, на скільки твоя логіка співпадає з логікою автора цих завдань. Проходила майже всі тести ЗНО попередніх років в інтернеті, і таких складних і незрозумілих тестів ще не було в жодному. Попросила вчора у свого брата, який навчається в Німеччині і має рівень німецької не те що С1, мабудь вже С2, перевірити деякі завдання. Він мені відправив на його думку вірні відповіді. І знаєте що? Навіть він допустив помилки. Так може справа не в тому, що діти не достатньо добре знають мову, а в тому, що завдання насправді були надто незрозуміли. Я протестую проти цьогорічного ЗНО. Може зробити петицію?
Світлана
Для Veronika: я підтримаю петицію! Завдання справді не розраховані на рівень B1 та В2,як зазначається в програмі ЗНО з німецької мови.
Polin
Для Veronika: Согласна! Я с радостью подпишу петицию! Это действительно просто ужас.
Олеся
Согласна, на В2 задания точно не рассчтаны. А2, иногда В1. Но, конечно, мнение Вашего брата это истина в последней инстанции
Коментувати
Кріс
У мене 24 бали....о боже....це просто піпець.... навіщо давти настільки важкі завдання
Kateryna
Для Кріс: на скільки розраховувала?
Коментувати
Микола
М да відповіді не очікувані,ще 24 бали прохідний,завдання важкі,Це все робиться навмисно щоб всі навчалися на платному
Іван
Для Микола: Який зв’язок? Адже контракт чи бюджет визначається балом відносно інших абітурієнтів. Якщо завдання ЗНО були непідйомними - то результате будуть поганими в усіх абітурієнтів і це зрівняє шанси. А якщо особисто ви не підготувалися - то це ваша особиста проблема і не треба шукати винних. Подивіться в дзеркало.
Микола
Який зв’язок це ви побачите,я навчаюст в гімназії де вільно володіють німецькою ,і здаю іноземну на 170балів знаючи мову повністю,якщо ви захищаєте УЦЯО то ви один з них
Коментувати
Kateryna
Люди, поясніть хтось, чому в аудіюванні 1 завдання не може бути відповідь «macht im Sommer Radsport“?
Олександра
Для Kateryna: тому що він їздить виключно для себе, як хоббі, а не займається проф. спортом.
Kateryna
Але ж там нема слова «професійно»
Коментувати
Анна
Чому учні повинні сподіватись лише на власне везіння та очікувати відповіді годинами? Невже УЦОЯО не в змозі просто надіслати відповіді? По-перше, абітурієнтів мого міста змусили о шостій годині ранку їхати до обласного центру, хоча кількість учасників була достатня, аби провести тестування у стінах шкіл рідного міста. По-друге, вимучені та втомлені через дорогу, ми повинні грати в «здогадайку», адже завдання з лексикою рівня В1 закрутили так, що навіть випускники спеціалізованих шкіл, призери Всеукраїнського етапу олімпіад не можуть бути впевнені у своїх відповідях. По-третє, ЧОМУ ПІСЛЯ ВСЬОГО ЦЬОГО ПРЕДСТАВНИКИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ УКРАЇНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗНУЩАТИСЯ, НЕ ПУБЛІКУЮТЬ ВІДПОВІДІ???
Роман
Для Анна: абсолютно з Вами згоден, ще можна якось заплющити очі на просто жахливу організацію ЗНО з німецької мови, але завдання й справді надзвичайно абстрактні та безглузді ! Більш того, виконавши подібні завдання, дось дивного хараетеру й сумнівного змісту, ми тепер маємо незгозуміло скільки часу чекати на відповіді !!! На мою думку, ЦЕ ПРОСТО ЗНУЩАННЯ НАД АБІТУРІЄНТАМИ
Коментувати
Polin
Ответы по другим предметам опубликовали около 12 часов а немецкий язык игнорят.
Анна
Чому досі немає відповідей? З інших предметів публікують об 11 годині, а вже майже перша!
Kateryna
Для Анна: це дуже дивно
Коментувати
Kateryna
Після проходження ЗНО з німецької мови ще раз переконалась, що ЗНО не є показником рівня знань учнів. Завдання складені настільки заплутано, ніби навмисно, щоб менша кількість учасників могла потрапити на державне фінансування в університетах. Чому так? Чому я, учениця з міжнародним сертифікатом рівня німецької мови С1, маю переживати за свій результат ЗНО, бо там в аудіюванні, наприклад, можливі по 2 варіанти правильних відповідей??? На що посилаються уповноважені люди, складаючи завдання ЗНО? На знання учнів чи на їхню "везучість"? Обурило до глибини душі!!!
Іван
Для Kateryna: ЗНО - це рейтингове тестування. Найкращі отримують більше балів, ті хто не готувався менше. Так і має бути. ЗНО не розраховано на те, щоб усі учасники отримали максимальний бал.
Коментувати
Людмила
Коли опублікуєте відповіді? Вже не можу дочекатися . Дайте будь ласка відповідь!
Валентин
ДОБРОГО ДНЯ. КОЛИ БУДУТЬ ВІДПОВІДІ? ДУЖЕ ЧЕКАЄМО. ПОРІВНЯНО З ІНШИМИ РОКАМИ ДУЖЕ СКЛАДНІ ЗАВДАННЯ БУЛИ.
Polin
Для Валентин: Согласна
Коментувати
Кріс
Уже 28 травня, а відповідей все немає.... мені потрібно перевірити , чи здала я зно....а обіцяних відповіднй не бачу ніде...