Завдання та відповіді на тест ЗНО з німецької мови 2019 року

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з німецької мови 2019 року

Завдання та відповіді на тест ЗНО з німецької мови 2019 року

Офіційні відповіді на завдання тесту ЗНО з німецької мови.

Основна сесія

Додаткова сесія

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
27.05.2019

Популярні новини
Учасників ЗНО повідомили про адреси тестування УЦОЯО оприлюднив адреси проведення зовнішнього оцінювання для кожного учасника тестування
Визначено порогові бали тестів пробного ЗНО Визначено порогові бали тестів пробного зовнішнього оцінювання, що було проведено у квітні цього року
Оприлюднено дати додаткової сесії ЗНО у 2021 році Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 29 червня до 14 липня
Додаткова сесія ЗНО розпочнеться 29 червня Додаткова сесія триватиме до 14 липня, результати тестування будуть оголошені до 23 липня
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шок
Авторов заданий лишить работы на всю оставшуюся жизнь!
Іван
Для Шок: Правильно! Назначить им спецпенсию прямо сейчас, хотя бы тысяч 20 грн и уволить. Я думаю они даже возражать не будут.
Polin
Вас устраивает 20 тысяч?
Коментувати
Polin
Подпишите пожалуйста петицию,вот ссылка: http://chng.it/5BnqxTtGtk Мы сможем добиться своего если будем делать всё вместе. И попросите своих друзей и знакомых чтобы тоже подписали Спасибо.
Іван
Для Polin: Не сможете. Лушче начать учиться, а не петиции писть, чтобы неучам баллы нашару ставили.
Polin
Спасибо за совет! Возьму на заметку ибо сам Иван посоветовал)
Коментувати
Ганна
Мені , як вчителю німецької мови , огидне таке ставлення до цьогорічних абітурієнтів . Адже дехто так і не зможе розпочати навчання в омріяному виші через незрозумілі завдання зно. А тому пропоную підтримати петицію http://chng.it/RbC8pP6yDh , що не має ніякої сили , але її зміст необхідно пересилати уцояо на всі можливі засоби котактуванняБойко Валерій Іванович Український центр оцінювання якості освіти org@testportal.gov.ua zno_info@testportal.gov.ua , а також показати , що завдання дійсно були незрозумілими для більшості учасників тестування . Будь - ласка поширюйте зміст петиції серед своїх знайомих , що складали іспит Зно з німецької мови в цьому році, а також долучайтеся до підписання самої петиції
Polin
Для Ганна: Молодцы!
Іван
Якщо для когось завдання виявилися незрозумілими - то вчитель не тим займається. Бо не навчив розуміти завдання ЗНО. А петиції знань не додадуть, доки вчителі не почнуть працювати, а не відпрацьовувати години.
Polin
Вы наверное на 200 написали? :))
Коментувати
Вікторія
Але де та петиція?Хіба вона вже щось змінить?Я впевнена, що на неї наші освітяни і уваги не звернули,так само як на зразки міжнародних іспитів з німецької, що є більш адекватними за вітчизняний аналог.
Іван
Для Вікторія: Петиція нічого не змінить. Змінити може підготовка до ЗНО, вивчення мови. Але аж ніяк не петиція.
Коментувати
Марія
Інколи здається , що люди , що причетні до складання зно , , намагаються підібрати такі завдання , що навіть TESTDAF та Goethe здаються зрозумілішими та легшими , адже вони складені справжніми фахівцями своєї справи , які не мають на меті викликати розпач у школярів , чого , на жаль , не можна сказати стосовно зно.Цікаво , а для чого рцояо проводять апробації, даючи адекватні завдання , на відміну від реальних вправ на зно . Раджу укладачам тестів не переоцінювати можливості абітурієнтів, адже я маю сумніви , що навіть автори здатні досягти максимуму балів на зно з німецької мови.
Денис
Пропоную подавати апеляції, адже деякі завдання(а їх у цей раз було занадто , у порівнянні з пробним зно)можна розуміти по різному , як-от завдання з аудіювання. Завдання з читання містили забагато дивної лексики , аби навмисно заплутати школярів.Взагалі , багато запитань завуальовані таким чином, що і не зрозумієш , які мовленнєві навички вони перевіряють.
Polin
Для Денис: Давайте! петицию подпишут немало людей,потому что это беспредел!!
Коментувати
Світлана
Я вчитель німецької мови із 20- річним стажем. Таких складних і незрозумілих тестів ще не було. Це не В1, навіть не В2. Була цього року в журі на 4 етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови. Завдання були адекватні, бо їх складав Гете-інститут. Що робити? Як протестувати? Чому так знущаються з дітей, які здають зно з німецької? Куди звертатися?
Світлана
Для Світлана: звертайтесь ось сюди zno_info@testportal.gov.ua це емайл відділу інформації та комунікації з громадськістю на офіційному сайті Українського Центру Оцінювання Якості Освіти.
Polin
Поддерживаю вас!
Іван
Це не В1 і навіть не В2. Це рейтингове тестування, яке має виявити найкраще підготовлених випускникі та тих, які байдики в школі били. Це завдання воно виконує на відмінно!
Коментувати
Veronika
Хіба ці завдання перевіряють знання мови? Скоріше вони перевіряють те, на скільки твоя логіка співпадає з логікою автора цих завдань. Проходила майже всі тести ЗНО попередніх років в інтернеті, і таких складних і незрозумілих тестів ще не було в жодному. Попросила вчора у свого брата, який навчається в Німеччині і має рівень німецької не те що С1, мабудь вже С2, перевірити деякі завдання. Він мені відправив на його думку вірні відповіді. І знаєте що? Навіть він допустив помилки. Так може справа не в тому, що діти не достатньо добре знають мову, а в тому, що завдання насправді були надто незрозуміли. Я протестую проти цьогорічного ЗНО. Може зробити петицію?
Світлана
Для Veronika: я підтримаю петицію! Завдання справді не розраховані на рівень B1 та В2,як зазначається в програмі ЗНО з німецької мови.
Polin
Для Veronika: Согласна! Я с радостью подпишу петицию! Это действительно просто ужас.
Олеся
Согласна, на В2 задания точно не рассчтаны. А2, иногда В1. Но, конечно, мнение Вашего брата это истина в последней инстанции
Коментувати
Кріс
У мене 24 бали....о боже....це просто піпець.... навіщо давти настільки важкі завдання
Kateryna
Для Кріс: на скільки розраховувала?
Коментувати
Микола
М да відповіді не очікувані,ще 24 бали прохідний,завдання важкі,Це все робиться навмисно щоб всі навчалися на платному
Іван
Для Микола: Який зв’язок? Адже контракт чи бюджет визначається балом відносно інших абітурієнтів. Якщо завдання ЗНО були непідйомними - то результате будуть поганими в усіх абітурієнтів і це зрівняє шанси. А якщо особисто ви не підготувалися - то це ваша особиста проблема і не треба шукати винних. Подивіться в дзеркало.
Микола
Який зв’язок це ви побачите,я навчаюст в гімназії де вільно володіють німецькою ,і здаю іноземну на 170балів знаючи мову повністю,якщо ви захищаєте УЦЯО то ви один з них
Коментувати
Kateryna
Люди, поясніть хтось, чому в аудіюванні 1 завдання не може бути відповідь «macht im Sommer Radsport“?
Олександра
Для Kateryna: тому що він їздить виключно для себе, як хоббі, а не займається проф. спортом.
Kateryna
Але ж там нема слова «професійно»
Коментувати
Анна
Чому учні повинні сподіватись лише на власне везіння та очікувати відповіді годинами? Невже УЦОЯО не в змозі просто надіслати відповіді? По-перше, абітурієнтів мого міста змусили о шостій годині ранку їхати до обласного центру, хоча кількість учасників була достатня, аби провести тестування у стінах шкіл рідного міста. По-друге, вимучені та втомлені через дорогу, ми повинні грати в «здогадайку», адже завдання з лексикою рівня В1 закрутили так, що навіть випускники спеціалізованих шкіл, призери Всеукраїнського етапу олімпіад не можуть бути впевнені у своїх відповідях. По-третє, ЧОМУ ПІСЛЯ ВСЬОГО ЦЬОГО ПРЕДСТАВНИКИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ УКРАЇНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗНУЩАТИСЯ, НЕ ПУБЛІКУЮТЬ ВІДПОВІДІ???
Роман
Для Анна: абсолютно з Вами згоден, ще можна якось заплющити очі на просто жахливу організацію ЗНО з німецької мови, але завдання й справді надзвичайно абстрактні та безглузді ! Більш того, виконавши подібні завдання, дось дивного хараетеру й сумнівного змісту, ми тепер маємо незгозуміло скільки часу чекати на відповіді !!! На мою думку, ЦЕ ПРОСТО ЗНУЩАННЯ НАД АБІТУРІЄНТАМИ
Коментувати
Polin
Ответы по другим предметам опубликовали около 12 часов а немецкий язык игнорят.
Анна
Чому досі немає відповідей? З інших предметів публікують об 11 годині, а вже майже перша!
Kateryna
Для Анна: це дуже дивно
Коментувати
Kateryna
Після проходження ЗНО з німецької мови ще раз переконалась, що ЗНО не є показником рівня знань учнів. Завдання складені настільки заплутано, ніби навмисно, щоб менша кількість учасників могла потрапити на державне фінансування в університетах. Чому так? Чому я, учениця з міжнародним сертифікатом рівня німецької мови С1, маю переживати за свій результат ЗНО, бо там в аудіюванні, наприклад, можливі по 2 варіанти правильних відповідей??? На що посилаються уповноважені люди, складаючи завдання ЗНО? На знання учнів чи на їхню "везучість"? Обурило до глибини душі!!!
Іван
Для Kateryna: ЗНО - це рейтингове тестування. Найкращі отримують більше балів, ті хто не готувався менше. Так і має бути. ЗНО не розраховано на те, щоб усі учасники отримали максимальний бал.
Коментувати
Людмила
Коли опублікуєте відповіді? Вже не можу дочекатися . Дайте будь ласка відповідь!
Валентин
ДОБРОГО ДНЯ. КОЛИ БУДУТЬ ВІДПОВІДІ? ДУЖЕ ЧЕКАЄМО. ПОРІВНЯНО З ІНШИМИ РОКАМИ ДУЖЕ СКЛАДНІ ЗАВДАННЯ БУЛИ.
Polin
Для Валентин: Согласна
Коментувати
Кріс
Уже 28 травня, а відповідей все немає.... мені потрібно перевірити , чи здала я зно....а обіцяних відповіднй не бачу ніде...