Відповіді на тест ЗНО з історії України 2013 року (ІІ сесія)

Завдання та правильні відповіді на тест зовнішнього незалежного оцінювання з історії України (друга сесія)

Відповіді на тест ЗНО з історії України 2013 року (ІІ сесія)

Освіта.ua
20.06.2013

Популярні новини
Як проходитиме зовнішнє оцінювання 2022 року Що необхідно знати про ЗНО і ДПА випускникам шкіл і вступникам до вишів 2022 року
Опитування: ЗНО сприяє рівності учасників на етапі вступу Спостерігається позитивна динаміка зростання кількості українців, у яких ЗНО асоціюється з рівністю
УЦОЯО оголосив перші результати додаткової сесії ЗНО Український центр оцінювання якості освіти оголосив результати додаткової сесії ЗНО з кількох предметів
Онлайн-тести додаткової сесії ЗНО 2021 року Онлайн-тести додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року на сайті ЗНО-ОНЛАЙН
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
Відповіді та корисну інформацію можна знайти тут: http://all-zno.at.ua/
Дубко Анастасия
Спс большое)вам за етот сайт,он очень мне помог)
zZzZz
у мну 44 правельных, а зараховано 40
Олександр
можливо чи апеляційну заяву відправити в електронному виді, перерахував вірних відповідей 39 , компьютер нарахував 32
Саша
31 правильно это сколько балов подскажите?
ZNO
Для Саша: 146
Коментувати
влад
коли будуть результати з історії??якого числа?
Андрей
а
Бурак Віктор Іванович
JJJJ
Антон
1
karina
Бунт!!!! давайте підемо в міністерство освіти з вилами і факелами! підпалимо тих хто вдається до цих" неправильних-правильних" законів.Якщо сидіти й мовчати ніхто не добється високих балів.А якщо обєднаймося то зможемо дове6сти свою думку і право на щасливе майбутнє.Адже для цих міністріків зно-лише частина роботи...для нас доля майбутнього!!!!!!!
Андрей
Для karina: ну ты и иди. Я сделал по истории 9 ошибок, и вполне доволен результатом. Надо было учиться, тогда всё было бы нормально.
Тяня
Доб’ємось гарних результатів?????? Добиватись треба було починаючи з п’ятого класу за книжками, а не зараз в міністерстві освіти.
рустемчік
Андрій:бажаю тобі 150,5. з такий впевнений! розумний,золоту медаль ,як заробив??
Коментувати
Анна
а ці питання про оформлення й ікони в соборах і церквах...звідки ми маємо це знати люди добрі??????
Маша
Для Анна: це точно!
Злата
з книжок, які ви мали читати
Коментувати
павел
зно
Ксюша
Подскажите пожалуйста у меня 45 правильных ответов.если умножать на 1.02 то получается 45.9. Они округлят?
Taras Yakimyuk
Для Ксюша: ти повинна розуміти, що ця таблиця приблизна, тобто тут буде похибка більше як в бал в ту або іншу сторону! так що не варта перейматись) просто насолоджуйся літом, а 1 числа радій результату!
Євгенія Заіка
Для Ксюша: http://osvita.ua/test/ball/7903/ , округлят
Коментувати
гонта
Логіка УЦОЯО: "А ці студенти стали надто розумними...шо ж прийдеться тепер давтаи неправильні*правильні* відповіді і ігнорувати їхні скарги, може так зекономим на бюджетниках.."
гонта
Логіка УЦОЯО: "А ці студенти стали надто розумними...шо ж прийдеться тепер давтаи неправильні*правильні* відповіді і ігнорувати їх, може так зекономим.."
Аня
Скажите пожалуйста у меня 29 правильных ответов , если умножать на 1,02 то получается 29,58. Они будут округлять их к 30 ?
Спостерігач
Поняття "важчі" і "легші" питання взагалі є відносним. Це субєктивно. Комусь це питання здається важким, а для іншого елементарним. Це по-перше. По-друге, не справедливо у двох варіантах давати завдання різної складності, це суперечить вимогам до складання тестових завдань! Питання повинні бути рівноцінними! По-третє, чому оцінюються результати двох сесій по-різному- це порушує права абітурієнта?! Хто і, основне, за якими критеріями, розприділяв абітурієнтів по сесіях? Хто дав право якомусь містеру Х ставити дітей в нерівні умови? - це порушує права абітурієнта!!!!!!! Це порушує Конституційне право громадянина на освіту!!!!!!!! Центр оцінювання, який претендує на звання незалежного повинен негайно вжити заходів до усунення цієї ганебної помилки!!!
влад
28 правильно ,це скільки балів?????
skyline
а питання 52? там з 7 підходить 4
Таня Розумнюк
Вибачаюсь, що двічі одне й те ж, випадково так вийшло))