Відповіді на тест ЗНО з історії України 2013 року (ІІ сесія)

Завдання та правильні відповіді на тест зовнішнього незалежного оцінювання з історії України (друга сесія)

Відповіді на тест ЗНО з історії України 2013 року (ІІ сесія)

Освіта.ua
20.06.2013

Популярні новини
НМТ 2023: алгоритм роботи з мультитестом в аудиторії Як працювати з онлайновим сервісом тестування під час проходження національного мультитесту
Для учасників НМТ створили відеоінструкцію Відеоінструкція допоможе ознайомитися з інтерфейсом онлайнової тестової платформи
Учасникам НМТ повідомлено про день та місце тестування Учасники основної сесії НМТ отримали можливість завантажити запрошення на тестування
Робота з тестовою комп'ютерною програмою на НМТ Учасник виконуватиме роботу на комп'ютері, в якому встановлена тестова програма
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
Відповіді та корисну інформацію можна знайти тут: http://all-zno.at.ua/
Дубко Анастасия
Спс большое)вам за етот сайт,он очень мне помог)
zZzZz
у мну 44 правельных, а зараховано 40
Олександр
можливо чи апеляційну заяву відправити в електронному виді, перерахував вірних відповідей 39 , компьютер нарахував 32
Саша
31 правильно это сколько балов подскажите?
ZNO
Для Саша: 146
Коментувати
влад
коли будуть результати з історії??якого числа?
Андрей
а
Бурак Віктор Іванович
JJJJ
Антон
1
karina
Бунт!!!! давайте підемо в міністерство освіти з вилами і факелами! підпалимо тих хто вдається до цих" неправильних-правильних" законів.Якщо сидіти й мовчати ніхто не добється високих балів.А якщо обєднаймося то зможемо дове6сти свою думку і право на щасливе майбутнє.Адже для цих міністріків зно-лише частина роботи...для нас доля майбутнього!!!!!!!
Андрей
Для karina: ну ты и иди. Я сделал по истории 9 ошибок, и вполне доволен результатом. Надо было учиться, тогда всё было бы нормально.
Тяня
Доб’ємось гарних результатів?????? Добиватись треба було починаючи з п’ятого класу за книжками, а не зараз в міністерстві освіти.
рустемчік
Андрій:бажаю тобі 150,5. з такий впевнений! розумний,золоту медаль ,як заробив??
Коментувати
Анна
а ці питання про оформлення й ікони в соборах і церквах...звідки ми маємо це знати люди добрі??????
Маша
Для Анна: це точно!
Злата
з книжок, які ви мали читати
Коментувати
павел
зно
Ксюша
Подскажите пожалуйста у меня 45 правильных ответов.если умножать на 1.02 то получается 45.9. Они округлят?
Taras Yakimyuk
Для Ксюша: ти повинна розуміти, що ця таблиця приблизна, тобто тут буде похибка більше як в бал в ту або іншу сторону! так що не варта перейматись) просто насолоджуйся літом, а 1 числа радій результату!
Євгенія Заіка
Для Ксюша: http://osvita.ua/test/ball/7903/ , округлят
Коментувати
гонта
Логіка УЦОЯО: "А ці студенти стали надто розумними...шо ж прийдеться тепер давтаи неправильні*правильні* відповіді і ігнорувати їхні скарги, може так зекономим на бюджетниках.."
гонта
Логіка УЦОЯО: "А ці студенти стали надто розумними...шо ж прийдеться тепер давтаи неправильні*правильні* відповіді і ігнорувати їх, може так зекономим.."
Аня
Скажите пожалуйста у меня 29 правильных ответов , если умножать на 1,02 то получается 29,58. Они будут округлять их к 30 ?
Спостерігач
Поняття "важчі" і "легші" питання взагалі є відносним. Це субєктивно. Комусь це питання здається важким, а для іншого елементарним. Це по-перше. По-друге, не справедливо у двох варіантах давати завдання різної складності, це суперечить вимогам до складання тестових завдань! Питання повинні бути рівноцінними! По-третє, чому оцінюються результати двох сесій по-різному- це порушує права абітурієнта?! Хто і, основне, за якими критеріями, розприділяв абітурієнтів по сесіях? Хто дав право якомусь містеру Х ставити дітей в нерівні умови? - це порушує права абітурієнта!!!!!!! Це порушує Конституційне право громадянина на освіту!!!!!!!! Центр оцінювання, який претендує на звання незалежного повинен негайно вжити заходів до усунення цієї ганебної помилки!!!
влад
28 правильно ,це скільки балів?????
skyline
а питання 52? там з 7 підходить 4
Таня Розумнюк
Вибачаюсь, що двічі одне й те ж, випадково так вийшло))