Додаткова сесія мультипредметного тесту ЗНО

Додаткову сесію НМТ пройдуть ті вступники, які не зможуть скласти тест під час основної

Додаткова сесія мультипредметного тесту ЗНО

Для вступу на бюджетну та контрактну форму навчання переважної більшості спеціальностей у 2023 році необхідно буде подати результати національного мультипредметного тесту.

У 2023 році передбачено проведення двох сесій НМТ: основної та додаткової.

Зареєструватись для участі в додатковій сесії НМТ можуть абітурієнти, які не змогли зареєструватись для участі в основній сесії НМТ або не мали можливості скласти іспит під час основної сесії.

Подання такими особами заяв та відповідних документів для участі в додаткових сесіях може бути здійснено:

  • в основний (03.04.2023–03.05.2023) період реєстрації;
  • додатковий (05.06.2023 –12.06.2023) період реєстрації.

Також подати документи можна протягом трьох робочих днів з дня проведення основної сесії НМТ, у якій учасник мав брати участь або розпочав роботу над завданням, але через низку причин не зміг її завершити.

Додаткова сесія тестування відбудеться у період з 11 до 24 липня.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
27.04.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лариса
Доброго дня,підскажіть , якщо з поважних причин не з’явився на тест , що робити далі?Син в Англііі та не встиг із- за затримки поїзда на тест.
Анна
Доброго дня. Підскажіть будь ласка, не змогла з 1 лютого по 19 квітня зареєструватись на мультипредметний тест, чи буде додаткова реєстрація
Евген Евген
Для Анна: та же херня, в этой стране делается все, чтобы усложнить жизнь абитуре. Все через жопу
Коментувати
Тимур
Підскажіть будьласка, Як зареєструватись на дод.сесію? Шукаю по околицям інтернету, та нічого знвйти не можу
Максим
Для Тимур: Переважна більшість учасників тестування, які з 1 лютого до 19 квітня зареєструвалися для участі в ЗНО, братиме участь в основній сесії НМТ, а ті, хто не матимуть змоги прибути до тимчасових екзаменаційних центрів під час основної сесії, зможуть пройти тестування під час додаткової або спеціальної. Для цього учасникові/учасниці потрібно подати заявку для участі у відповідній сесії тестування. Це можна буде зробити 1–10 серпня – для участі в додатковій сесії, 1–7 вересня – для участі в спеціальній сесії. див. тут https://testportal.gov.ua/nmt-kalendar-provedennya/
Оксана
Доброго вечора.Скажіть,якщо додаткова сесія у серпні,коли подавати документи у ВУЗ?
Максим
Так, мені теж потрібна відповідб на це питання. Тому що я буду писати НМТ в серпні. А подача документів до 23-го серпня, хоча результати прийдуть 21-го серпня. Тобто в мене є 2-3 дня щоб подати документи в вуз, і до нього приїхати, чи буде якась продовжена реєстрація для абітурієнтів що писали НМТ на додатковій сесії?
Коментувати