Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
Здраствуйте ,мне пришёл ответ про регистрацию,но на почте сказали,что бросили в почтовый ящик,в почтовом ящике его нет,в руки мне не вручили,яко бы в связи с карантином,что мне теперь делать?
Марія
Підкажіть мені будь ласка чи можна здати ще документи назенео бо я не встигла з тім карантином зробити їх
John
Підкажіть будь ласка скільки часу триває доставка доставка укрпоштою по місту?
Яна Чебан
Підкажіть , будь ласка, чи можливе продовження реєстраційного періоду у зв’язку із ситуацією в країні?
Юлія
Допоможіть! Якщо у зв’язку з станом здоров’я не встигла відправити документи можливо якость продовжити термін подачі документів на реєстрацію?
123
Для Юлія: Ви хворіли 2 місяці? Перенесить вступ на наступний рік.
Коментувати
Інна
Що робити якщо сертифікат про середню освіту в університеті і його не можуть надати через карантин, чи можна вкласти копію диплома молодшого спеціаліста?
Ірина
Чи можна в пакет документів для реєстрації вкласти не копію свідоцтва про середню освіту, а копію диплома молодшого спеціаліста?
Коля
Чи потрібно відсилати копію паспорта з пропискою,чи достатньо тільки першої сторінки з фото ?
Олег
Скажите пожалуйста, я в городе нахожусь, а аттестат со школы дома в селе, в связи с коронавирусом нет возможности выехать с города, можно ли что б мне прислали фотографии аттестата, а я их роспечатаю и напишу згидно з оригиналом? Можно так или нужно именно копию? Подскажите пожалуйста, времени вообще мало остаётся
Таня
Скажіть будь ласка чи на всіх копіях документів .( ПАСПОТР .АТЕСТАТ) МАЄ БУТИ написанно Згідно оригінал.? І чи можна подавати повторно заявку .
Таня
Добрий день Чи можна ще відпрвляти заяку на ЗНО .УЖЕ Є ДИПЛОМ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ КОЛЕДЖУ. Уже відправили, але на копіях не написали з гідно оригіналу .
Hala
Для Таня: А навіщо диплом про закінчення коледжу при реєстрації на ЗНО? має бути атестат. Якщо Ви вже відправили докементи, то це буде повтор. Вам треба з’ясувати, як замінити документи. реєстрація до 24 березня. Дзвоніть в Центр оцінювання і питайте.
Коментувати
Марія
Чи потрібно відсилати дві додаткові фотографії,крім тих,що приклеяні на реєстраційну карточку?
Ольга
Добрый день. Если я заканчивала школу больше 10 лет назад, 11 классов. + имеется дипломы с двух училищ, нужно ли мне сдавать ЗНО, чтобы поступить в колледж?
Галина
Для Ольга: училищ яких? ПТУ? тоді треба. І вступати будете на основі атестату.
Марія
Які саме документи підправляти для реєстраціі на зно2020 р випускникам минулого року?Чи потрібно ще 2 додаткові фотографіі класти в конверт,крім тих двох ,що приклеіні на реєстраційній картці?
Коментувати
Алена Каширина
Скажіть, будь ласка, я складала ЗНО у вигляді ДПА в 2018 з укр.мови і літ-ри, чи потрібно мені його перескладати, щоб вступити до університету, чи можна користуватися і цим?
Влад
Для Алена Каширина: можна скористатися
Коментувати
Анастасія
Підкажіть будь ласка , я за реєструвалася на ЗНО на одне прізвище паспорта, а по причині, що я одружилася мені треба міняти паспорта, що мені робити ?
Галина
Для Анастасія: Ви що взнали про це зараз? Чому спішили з реєстрацією. Або навіщо змінювали прізвтще, якщо вже за ним заоеєструвались? Чому думати почали тепер а не завчасно? Дзвоніть у регіональний центр і з’ясовуйте. Це дуже надзвичайний випадок, а не практика. Всі планують своє життя нормально.
експерт
Для Анастасія: До 24.03 можна внести зміни до реєстраційних даних. Треба заново сформувати реєстраційну картку, надіслати пакет реєстраційних документів, включаючи сертифікат, який вам надіслали
Коментувати
Мороз людмила
Ми здали документи для отримання дубліката втраченого атестата ще у вересні Його досі немає. Як нам подати документи на ЗНО? Чи ми рік втратимо? Чому так довго виготовляють документ?
Андрій
Я вже отримав диплом бакалавра, тепер подаю на магістра. Підскажіть, якийрозділ правильно обрати і які предмети потрібно здавати на ЗНО
Настя
Доброго дня! Чи потрібно складати ЗНО для вступу на бакалавра, якщо є диплом молодшого спеціаліста?
????????
Для Настя: так, потрібно, але щоб уточнити інформацію подивись на сайті університету, тому що це залежить від спеціальності які предмети здавати.
Коментувати
ForCatEat.at.ua
Сколько стоит сие удовольствие? - Знаки для набора минимального кол-ва символов: !
Анастасія
Якщо в мене є вже 11 класів ,і я в тому році складала іспити у формі зно ,пройшла тільки історію ,українську провалила ,то в цьому році я хочу скласти українську мову,то у якій формі треба мені складати ? Хочу у коледж