Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Настя
Доброго дня. Я випускник минулих років, роздрукувала реєстраційну картку, що потрібно писати в бланку заява?
Ніна
Для Настя: Ви коли друкували перед цим цією реєстраційною карткою був ще перший аркуш. на ньому приклад заяви. Воно у форматі pdf, не може бути окремо. Цей лист точно був там. перевірте
Коментувати
Фан
Вступ на медичні спеціальності ща ЗНО або іспитами: https://www.facebook.com/193482491223374/posts/860207134550903/
Вікторія
Доброго дня, я студентка ВНЗ 1 курсу, складала ЗНО. Я хочу препоступити в інший ВНЗ, якщо вдасться. Яка в мене категорія випускник минулих років або студент закладу вищої освіти?
Ніна
Для Вікторія: Випускник минулих років
Коментувати
Анастасія
Доброго дня, я вже здавала ЗНО минулого року. В цьому році теж буду здавати, чи потрібно мені нову реєстрацію робити? Як правильно зареєструватись? Дякую за відповідь.
Влад
Для Анастасія: в статті ж написано, як це робити!
Коментувати
Вероніка
Доброго дня. Планую в цьому році змінити університет. Маю сертифікат ЗНО за 2020 без математики. Так як її зробили обов’язковою, то чи потрібно мені її складати? Для спеціальності вона необов’язкова.
Влад
Для Вероніка: математику здають ті, хто випускаються. Ви вже выпустились.
Галина
Для Вероніка: обов’язковою математика є тільки для дпа, а не для вступу
Коментувати
Софія
Доброго дня! Буду вдячна за відповідь. Питання таке я учениця 11 класу, але вчуся екстерно так як вже вчуся закордоном в коледжі. Нажаль приїхати на реєстрацію ЗНО не можу. Чи можна провести реєстрацію без мене або чи можу є зареєструватися онлайн?
Галина
Для Софія: а Ви й не потрібні на реєстрації. Ніхто не їде з села Кіровоградської області в Одесу аби зареєструватись
Коментувати
Назар
Доброго вечора у мене питання якщо я в тому році написав відмову на те щоб здавати ЗНО, то я цього року зможу здати зно якщо я втратив свідоцтво про середню освіту і чи зможу я його відновити
Галина
Для Назар: спершу відновлюєте документи. без них ніхто не зареєструє
Коментувати
Якось так
Ваші сертифікати знаходяться в базі ЄДЕБО. Коли ви зареєструєте електронний кабінет вступника, то в ньому Ви зможете вибрати їх для подачі у ЗВО. І можна вибрати сертифікат за той рік в якому бал вищий.
Влад
Для Якось так: але ж для вступу потрібен сертифікат як документ і інформаційна картка
Якось так
Для Влад: Минулого року (коли вступав син) теж задавався питанням де взяти оригінал сертифікату. В інтернеті знайшов купу фото кольорових сертифікатів з мокрою печаткою за минулі роки. Але зараз по факту потрібно в електронному кабінеті вступника нажати кнопочку "сформувати сертифікат" (чи якось так) і роздрукувати цей папірець на звичайному ч/б принтері. І разом з іншими документами віднести в приймальню комісію. Впевнений, що сенсу в цьому немає, адже всі оцінки ЗНО є в ЄДЕБО і підтягнуті в списки вступників, що є у приймальних комісіях.
Якось так
Вже призабув ;) Кнопочка не в електронному кабінеті вступника, а на інформаційній сторінці учасника ЗНО.
Коментувати
Tfxggcv
Доброго вечора якщо я здавала ЗНО 2019 році. Але сертефікат не зберігся то можна відновити його? Щоб було не за 2021 а за 2019?
Якось так
Для Tfxggcv: ось тут все детально прописано https://testportal.gov.ua/dubsert/
Коментувати
Галина
Доброго дня. Я вже здавала ЗНО. Цього року знов хочу здавати.1) Менi потрiбно зовсiм нову реестрацiю робити? 2) якщо попереднi показники будуть краще i я вирiшу скористатись ними то де менi узяти сертификат попереднього року?дякую.
Ніна
Для Галина: 1) Вам можна знову зареєструватися. 2) Якщо Ви нікуди не вступали минулого року, то сертифікат має бути у Вас дома. Якщо Ви навчаєтесь в коледжі ,то він там лежить. Якщо Ви його втратили, то його можна відновити. Це не складно і не дуже дорого. 2) Ви можете обирати і комбінувати оцінки з різних років - де вищий бал. Наприклад берете математику з минулого року, а мову та географію з цього року.
Коментувати
Сергей
Здравствуйте, я ученик который подпадает под категорию «випускник минулих років», но при регистрации на ВНО у меня нету выбора: сдавать профильный уровень математики или стандарт, есть только «Математика». Хотел бы поинтересоваться какого уровня эта «Математика». пс. номера УЦОЯС не отвечают, на сайте подобной информации не нашёл.
Якось так
Для Сергей: рівні є лише для ДПА (у формі ЗНО), яке здається один раз в житті - в 11 класі. Ви ж реєструєтеся на "чисте" ЗНО де потрібно відповідати на всі питання, що є в зошиті.
sddlksfgdf
Для Сергей: для вас по замовчуванню буде профільний рівень. Всі, хто вступає до ВНЗ, здають профіль без вибору.
Ніна
Ні, sddlksfgdf, невірно Ви висловлютесь. Для Сергія буде просто ЗНО з математики - 34 завдання. Профільний рівень стосується тільки оцінювання за 12 бальною шкалою
Коментувати
Тарас
Доброго дня, для вступу на магістратуру, реєстрація на ЗНО також в цей термін відбувається?
Ніна
Для Леся: Для Тарас: Ні, в травні -червні
Катя
Доброго дня,я закінчила пту ще у 2006р(молодший спеціаліст),зараз хочу продовжити навчання за даною спеціальністю(заочно)чи потрібно здавати ЗНО?
Коментувати
Леся
Добрий вечір!Син навчається на 1 му курсі,але в цьому році хоче складати ЗНО ,щоб вступити на інший факультет.Який перелік документів потрібно для реєстрації?Дякую.
Ніна
Для Леся: на кого навчається? на бюджеті чи на контракті? на кого планує вступати? до тогож вишу чи до іншого?
Коментувати
Степан
Доброго вечора. Підкажіть будь ласка, як можна здати ЗНО не за місцем прописки. Я з центральної України, а живу зараз в Тернополі, без прописки, то як мені вказати реєстрації, щоб екзамен в мене був саме у Тернополі?
Анна
Для Степан: просто вчажи місто
Коментувати
Яна
Добрий день. Підкажіть чи потрібне ЗНО для тих які закінчили пед. училище ще 2000році і моють стаж 20 р, а тепер хочуть вступити у вищий навчальний заклад. Можливо для таких вступників є якісь зміни..
Галина
Для Яна: так треба. з укр.мови та літератури
Ніна
Яно, Ви хочете вступити на вчителя?
Коментувати
Анна
Добрый день. Я сдавала Зно в виде Дпа в 2020 году со своей группой училища. Продолжаю учиться в этом училище и хочу пересдать зно. Могу я отправить документы как и в прошлом году от училища.
989
Для Анна: ні. Ви є випускником минулих років. Училище подає тих, хто здає дпа
Влад
Для Анна: Ви здавали ДПА у вигляді ЗНО, а не навпаки.
Коментувати
Іванка
Скажіть ,будь ласка, чи можна при вступі використовувати зно мову за 2019 рік,а математику,біологію за 2020?
Ppp
Для Іванка: можна; комбінувати сертифікати зно можна як забажаєте
Коментувати
Вікторія
Чи можна ще відправити документи для реєстрації? Мені невдалося це зробити до 24 березня. Чи вже чекати наступного року?
Андрей
Фотографии можно было отправить только до 24 березня? То-есть на данный момент уже нельзя просто отправить все документы аттестат?
Людмила
При реєстрації на ЗНО не було внесено лише 2 предмета замість 3. Які є варіанти додати предмет. І чи є можливість складання ЗНО з невнесеного предмету у додаткову сесію?