Участь в основній сесії НМТ взяли понад 324 тисячі майбутніх вступників.
Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Микола Трофименко.
За його словами, екзаменаційні центри відвідали та завершили тестування 91,5% від зареєстрованих учасників НМТ.
Основна сесія НМТ цього року тривала понад місяць. Учасники складали тестування в тимчасових екзаменаційних центрах в Україні та за кордоном.
Водночас ті вступники, які через повітряні тривоги, погіршення самопочуття або інші об’єктивні причини не змогли завершити роботу над тестом, зможуть скласти його під час додаткової сесії.
Участь у додатковій сесії передбачена для учасників, які мають на це підстави відповідно до встановленої процедури.
Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.




