НМТ замість ЗНО залишиться до кінця війни, – Бабак

НМТ замість традиційного ЗНО проводитимуть щонайменше до кінця війни

НМТ замість ЗНО залишиться до кінця війни, – Бабак

Національний мультипредметний тест замість традиційного ЗНО проводитимуть щонайменше до завершення війни.

Таку думку висловив голова парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак в інтерв’ю Українським новинам.

За його словами, за два роки якість НМТ стала кращою і вже наближається до ЗНО.

«За моїми відчуттями внутрішніми, я думаю, що весь період війни у нас буде НМТ. Зараз цей формат еволюціонує, і НМТ стає більш якісним, і за своєю якістю він вже наближається до ЗНО», – сказав Бабак.

Також він висловив припущення, що повернення до традиційного ЗНО не відбудеться і після закінчення війни.

«Я думаю, що у тому чи іншому вигляді НМТ залишиться до кінця війни точно. У мене є підозра, що і після теж. Тестування еволюціонуватиме», – підкреслив депутат.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
15.09.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталья
Одно не зрозуміло кули воно еволюціонує? Комп’ютери зависають,не збирається відповіді, а чотири різних предмета в один день це як? Чому б ге спробувати самім здати чотири предмета за чотири години? Ну як держслужбовцям нехай це будуть: англійська,українська мови, конституція і історія України. Якщо ми хочемо грамотних дітей хватить вже експериментів, нмт гаразд,но не більше одного предмета за один раз.
Педагог
ЩО ВОНО МЕЛЕ, яке нмт? вже в цому році показали як писати - скільки списали той тест. Куди ми котимося?
Ольга
Яких 4 предмети за 4 год!!!! .Це дуже велике навантаження.Схаменіться!!!! І спробуйте самі це зробити .А якщо повітряна тривога?...яка затягнеться...дитина втрачає свій шанс пройти тестування.. Подумайте про дітей!!!
Яків
Будь-яку хорошу ідею можна перетворити на повний провал. На скільки ідея з НМТ хороша це питання, але в умовах війни, можна сказати, виправдана. Але ж що Ви робите з НМТ? Ви перетворюєте його на абсурд і божевілля, бо в ОДИН день здати ЧОТИРИ іспити це, м’яко кажучи, не норма. Всі це розуміють, а Ви?