Інструкторів НМТ просять не толерувати порушень

Порушення порядку тестування позбавляє учасників НМТ віри в справедливість у країні

Інструкторів НМТ просять не толерувати порушень

Український центр оцінювання якості освіти звертається до всіх, хто причетний до проведення НМТ в екзаменаційних центрах, із закликом не толерувати навіть мінімальних порушень порядку тестування з боку учасників.

Про це йдеться в заяві УЦОЯО, що поширена з огляду на випадки користування учасниками НМТ мобільними телефонами та поширення зображень із змістом тестових завдань у мережі.

В УЦОЯО наголошують, що порушення порядку тестування є не проявом доброти, а позбавленням учасників НМТ віри в можливість справедливості в країні.

«Шановні інструктори! Від вас залежить майбутнє багатьох українців. Ваше толерування навіть мінімальних порушень порядку тестування – це не прояв доброти чи допомога будь-кому. Навпаки, це позбавлення учасників віри у власні сили й у можливість справедливості й чесності в нашій країні. Ми впевнені, що ви свідомі своєї місії й докладете всіх зусиль, щоб забезпечити рівні шанси для всіх вступників», – зазначають в Українському центрі оцінювання якості освіти.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ НМТ 2023

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
09.06.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правда
Ага.... а як щодо того, що інстркутор дав можливість користуватись всім мобільним телефоном 10 хвилин, поки він "на шухері"....
Ім'я
Може заодно з корупцією у вишах розберетесь ? Раз такі розумні. Давайте чесно вступати у вузи, які беруть хабарі за екзамени. В цій країні нема справедливості. Рекомендую усім своїм випускникам виїжджати з країни, особливо хлопцям, поки не виповнилось 18.
Пенсіонер
Для Ім’я: Але ти дурне!... Якщо всі виїдуть, кого вчити будеш? Де тоді роботу знайдеш? А ЗНО (а тепер НМТ) власне і проводяться, щоб у ЗВО (закладах вищої освіти, --так тепер називаються ті заклади, які ти називаєш "вузи" (калька з кацапської, до слова)) не було масової корупції при вступі... Правда, творчі конкурси і вступні випробування на окремі спеціальності -- тут проблеми є, звичайно...
Ім'я
Для Пенсіонер: Кого я вчитиму то не так важливо. Головне дітей не тягнути в це болото, в якому ви так старанно намагаєтесь загрузнути ще більше. Я вам не про вступ кажу з корупцією, а про те, щоб закрити екзамен, залік, здати курсову і тд. Давно вчились в наших універах ? Он ректор медичного університету вже мінімум трьох міністрів освіти пережив, а його ніяк звільнити не можуть, надто багато йому несуть, і надто багато впливу. А скільки ще таких закладів по країні ? Дам підсказку - ВСІ. І який сенс поступати чесно туди, де процвітає корупція ?
Коментувати
Марина
Це означає, що потрібен представник УЦОЯО у кожному центрі, або народні наглядачі, + металошукач. А то зекономили на всьому, а вчителі винуваті.
Педагог
За порушення в центрах тестування потрібно жорстоко карати інструкторів, керівників центрів тестування.
Анонім
Для Педагог: Блін ви педагоги, такі всі розумні, просто пипець ...
Сутулий інструктор
Для Педагог: Давай, покарай мене за те, що я не лапаю дівчат перевіряючи телефони. Я єдиний в місті хто може орієнтуватись в техніці та оперативно вирішити питання по роботі комп’ютерів. Якщо наступного року я відмовлюсь - мене не замінить ніхто. Громаді доведеться організовувати підвоз в інші міста, що є проблемою з точки зору безпеки та фінансів.
Сутулий інструктор
Для Педагог: До речі, процедура підготовки 50 комп’ютерів в школі не оплачується ніяк. Оплачується лише проведення тесту. На цей рік (і на минулий), я так і бути зробив державі подарунок, і підготував безкоштовно. Наступного року - підготовка техніки до нмт і встановлення всіх необхідних програм - тільки в доларах, по потрійному тарифу (в якості компенсації за минулі роки).
Коментувати
Наталія
Добрий день! Звичайно, потрібно реагувати на всі порушення, щоб діти вірили в справедливість в країні. Але на відміну від дитячих порушень є суттєві порушення з боку інструкторів. Повністю порушили процедуру тестування ( 7 червня, м.Одеса, Одеська юридична академія). Система просто не завантажувалася, при цьому пояснювали, що система "лягла" в Києві. Потім була повітряна тривога і ось тільки після відбою, поки не почали зі з’ємного носія(флешки) на кожний комп’ютер установлювати програму, діти почали працювати. Всі розуміємо проблеми з технікою, людський фактор, але випускникам не продовжили час тестування, а, навпаки, попередили, що вони повинні закінчити не пізніше 14.30, тому що о 15.00 починається ІІ зміна НМТ. Тобто на цьому пункті тестування діти мали можливість замість 3 годин працювати тільки 1,5. Про яку справедливість може йти мова. Коли після тестування з підтримки батьків намагалися зафіксувати порушення, то Одеський регіональний центр надав відповідь, що потрібно було в пункті тестува...