Значну кількість учасників НМТ було вилучено з аудиторій

Значну кількість учасників вилучено з екзаменаційних центрів через мобільні телефони

Значну кількість учасників НМТ було вилучено з аудиторій

Значну кількість учасників національного мультипредметного тесту було вилучено з тимчасових екзаменаційних центрів через використання ними мобільних телефонів під час тестування. 

Про це йдеться в повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти за підсумками проведення першого екзаменаційного тижня національного мультипредметного тесту.

Як відомо, деякі з учасників НМТ фотографують тестові завдання, а потім поширюють їх у мережі.

«Нам прикро, що такі ситуації мали місце. Ми просимо учасників не ризикувати своїм майбутнім і не використовувати жодних цифрових пристроїв під час тестування. Той факт, що з багатьох тисяч учасників одиницям удалося сфотографувати деякі тестові завдання, скориставшись тим, що інструктори, утомлені після навчального року та знесилені щоденними стресами, недогледіли порушення, не означає, що й іншим це вдасться. Ціна однієї фотографії може бути занадто високою», – наголошують в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Основна сесія НМТ триватиме до 23 червня. Екзаменаційні центри створені в Україні та в 47 містах 30 країн.

Ефективно готуватися до НМТ випускники можуть на сайті ЗНО-ОНЛАЙН.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ НМТ 2023

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
09.06.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Я не виправдовую вчинки дітей. Але."Інструктори, втомлені після навчального року (який проходив в онлайні,І то не у всіх) та знесилені щоденники стресами( що тоді казати про дітей?).." Смішно таке навіть читати..
Іван
На академічній доброчесності поставлено великий і жирний хрест! Ні дорослі,ні діти,навіть не згадують це слово.Знову будуть одні 200 балів! На жаль,поки іде війна,по іншому не буде.
Семенюк
Вимагати потрібно не під час Нмт, а і під час навчального процесу, коли вчителі і діти при підтримці тупих батьків по глухим селам вдавали наляканих і навчались через вайбер… Бардак повний, всі розпустились до не можливого!! Мій онук три роки вчиться в Кпі - ні разу не був у аудиторіі…. Тому давити на дітей в кінці вже пізно. Втратили молодь… Такі міністри , керівники департаментів , як нині- це просто знущання.
Вчителька
Для Семенюк: не зрозуміла вашого допису. А що треба було робити у глухих селах?
Коментувати
Teacher
Діти ж попереджені про лишні пристрої на робочому місці, для когось це буде урок на все життя.
Тамара
А в мене таке кричуще невдоволення: де це бачено, щоб діти здавали такий важливий, доленосний іспит після обіду, о 15.00год.?! Тоді як концентрація уваги найкраща зранку.
Галина
Для Тамара: ну це дуже індивідуально. Є сови, для яких є справжнім катуванням здавати тест зранку
Ruslan
Я ж радістю помінявся, краще б в 15:00 здавати !!!
Дементор
Пані Тамаро, в універі бувають заняття (лекційні та практичні) і ввечері, особливо на 3-4 курсі.
Коментувати
Ольга
В Мукачеві вигнали тих дітей в яких висла програма і сказали прийти на другу сесію здачі нмт, це безвідповідально, чому не посадили їх за другу техніку? Діти готувались, потратились на далеку дорогу, а змоги здати тест їм не дали.
Марія
Жахливе МНТ 7. 06. Програма висіла, відповіді не зберігались, після тривоги компютери не включались. Дітей почали пересаджувати за інші комп’ютери. Часу не додали. Діти ітак були в паніці, бо тривога, а тут ще й з програмками не все гаразд. Діти просто не встигли написати. Мені здається, що повинні були перенести на інший день через тривогу. Але кому потрібні лишні клопоти!!! Дуже прикро що все так безвідповідально!
еноіокф
Для Марія: розум був написати апеляцію? Ви свої права знаєте? То хто винен у підсумку? З вчителями ви широкі тільки.
Nina
А спостерігачі там присутні лише для *красоти*? Якщо чиновники не можуть забезпечити справедливість, то навіщо тоді така система освіти?
Коментувати
Поліна
Чому 07.06 коли була тривога це приблизно 11год,і абітурієнти із аудиторій пішли в уритття,а повернувшись назад до своїх робіт,тривога закінчилася після 30хв,відповідні у дітей були необережність і час ,що забрала тривога, недороблений. Таке було у Броварський ліцеях, де діти складалиМПТ.Діти і батьки розчаровані черговий раз.
USCNM
Для Поліна^ Апеляцію!
Людмила
Під час тривоги система виключається і час не рахує. Діти писали тест після повернення з укриття рівно свій час!
Коментувати
Алла
Саме ,жахливе МНТ в цьому році! 7.06 Програма висіла,викідало з кабінету,відповіді зберігались не ті,що поставили!!!!Хоч би протестували самі,а потім дітей садили!Ще й тривога була,посиділи в підвалі,повернулись назад. Ото зосередитись модна було!
Віра Грицай
Провина за те, що учні користуються телефонами, лежить на недобросовісних інструкторах, які б мали забезпечити належно проведення НМТ.
399
Для Віра Грицай: Знову винна невістка.
Денис
А хто ще може бути винним, якщо в одних суворо дивляться за порядком, а інші списують з телефону чи прямо з браузера?
Людмила
В аудиторіях, де проходить НМТ, є спеціально встановлений браузер, який не дозволяє включати інші вкладки. Для виходу з браузера є 24-значний пароль, який знають тільки відповідальні особи.
Коментувати
Лілія
Вимагати треба тоді, коли навчили. Діти третій рік вчаться дистанційно. Математика, хімія, фізіка - це дуже важко розбиратися самому. Уроки по 25-30 хв, повітряні тривоги, відсуність світла все це заважають навчанню. І діти в цьому невинні. Тому я вважаю,що після війни діти все одно, ще роки 3 повинні здавати не ЗНО, а НМТ. Спочатку якісні знааня, а вже потім перевірка. А академічна доброчесність повинна бути всюду, і в школі і на іспитах.
еноіокф
Для Лілія: то ж і вчіть свою дитину доброчесності, коли вона пише контрольну в школі! Чи вам оцінка потрібна була? Я хотів вчитися - мене навчили. Дякую вчителям!
Тетяна Вовк
Всі діти в ріних умовах, але хтось вчиться, а хтось шукає причини, щоб не навчатися. Дистанційне навчання в чомусь краще очного: кожен може навчатися у своєму темпі, у зручний час.
Коментувати
Вчииелька
На жаль у наших дітей відсутнє поняття "академічної доброчесності". Вони звикли списувати і не розуміють чому вчитель за це не ставить їм 12. Вони впевнені і ми їм в цьому потураємо, що це норма і так повинно бути. Списування в школі досягло неймовірних розмірів, батьки і адміністрація вимагають високих оцінок і "щоб батьки нікому не писали і не дзвонили".
Анонім
Блін не умнічайте будь ласка ! Якщо ви навіть вчителька блін , не треба приписувати собі високий ранг і теревенити проти школярів !
Порада
Розділові знаки!
Коментувати